Urząd Miejski w Wadowicach zaprzestaje bezpośredniej obsługi mieszkańców

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Zarządzania Kryzysowego / Urząd Miejski w Wadowicach zaprzestaje bezpośredniej obsługi mieszkańców

KOMUNIKAT O ZAMKNIĘCIU
URZĘDU MIEJSKIEGO W WADOWICACH
DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI MIESZKAŃCÓW

Szanowni Państwo,

w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego  , celem ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 , ale przede wszystkim w trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin, kierując się dobrem zarówno klientów jak i urzędników, informuję  , że od dnia 17 marca 2020 r. do odwołania   zaprzestaje się bezpośredniej obsługi mieszkańców przez pracowników Urzędu Miejskiego w Wadowicach

Oznacza to realizację zadań w szczególnym trybie. Kontakt z Urzędem Miejskim w Wadowicach  będzie odbywał się z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej, a także korespondencji tradycyjnej. Zachęcamy do korzystania z portalu e-PUAP, za pośrednictwem którego wiele spraw urzędowych można załatwić przez Internet. Rejestracji profilu zaufanego można dokonać przez swoje internetowe konto bankowe. 

Do Państwa dyspozycji pozostają adres i numery ogólne do Urzędu:

Adres: Plac Jana Pawła II 23
34-100 Wadowice
adres e-mail: um@wadowice.pl
tel.: 33/873 18 11 , fax. 33/873 18 15

Kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych wydziałów Urzędu będzie możliwy:

–    w szczególnie uzasadnionych przypadkach,
–    wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

W przypadku konieczności wizyty w siedzibie Urzędu Miejskiego o w Wadowicach wejście do Urzędu dla interesantów otwarte jest od strony Placu Jana Pawła II  (Rynek).

Proszę Państwa o uszanowanie wprowadzonych zasad i ograniczenie do niezbędnego minimum osobistych wizyt w Urzędzie. Dziękuję za wyrozumiałość i przepraszam za utrudnienia.
O wszelkich zmianach będziecie Państwo informowani za pośrednictwem strony internetowej www.wadowice.pl

Burmistrz  Wadowic
Bartosz Kaliński

KOMUNIKAT O ZAMKNIĘCIU urzedu

Wprowadzono: 16 marca 2020