Staż i praktyki w Urzędzie Miejskim

Jesteś tutaj : Strona główna / Urząd / Wydziały / Referat Organizacyjny / Staż i praktyki w Urzędzie Miejskim

Ta piątka młodych, zdolnych osób wybrana w konkursie na letnie staże w UM następne dwa miesiące spędzi zdobywając doświadczenie w Wydziałach Promocji Gminy i Obsługi Ruchu Turystycznego.

Angelika Korzeniowska – absolwentka kulturoznawstwa,  a obecnie studentka zarządzania kulturą i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Racjonalistka o ciepłym usposobieniu, która dąży do wyznaczonego celu. W przyszłości chciałaby organizować festiwale muzyczne oraz imprezy masowe.

Monika Skorupa – pochodzi z Wadowic, jest tegoroczną absolwentką I LO im. Marcina Wadowity w Wadowicach. Od października zamierza rozpocząć studia na Akademii Górniczo-Hutniczej na kierunku technologia chemiczna. Do jej zainteresowań należą sport, teatr, filmy fantasy, zdrowy styl życia oraz dobra książka.

Jarosław Knapek – student na kierunku marketing i komunikacja rynkowa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Pasjonat fotografii portretowej, Miłośnik natury i dobrej kawy. Młody, ambitny obserwator świata zewnętrznego, dla którego celem w życiu jest realizacja swoich pasji oraz ciągle pogłębiane wiedzy z zakresu marketingu, promocji.

Izabela Pamuła – studiuje filmoznawstwo i wiedzę o nowych mediach na Uniwersytecie Jagiellońskim. W krąg jej zainteresowań wchodzą: nowatorskie technologie, wyroby rzemieślnicze i gry wideo jako formy kulturowej komunikacji. Swoją przyszłość pragnie związać z branżą kreatywną.

Artur Lehrfeld – właśnie skończył wadowickie liceum i jest przyszłym studentem informatyki oraz miłośnikiem nowych technologii. Zależy mu na rozwoju wydarzeń kulturalnych oraz ulepszeniu kontaktu z mieszkańcami gminy. W wolnych chwilach zajmuje się fotografią i gra w gry wideo.

Wprowadzono: 5 lipca 2017