Utrudnienia związane z koncertem 2 kwietnia 2018

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Zarządzania Kryzysowego / Utrudnienia związane z koncertem 2 kwietnia 2018

W zwiazku z koncertem współorganizowanym przez Gminę Wadowice oraz Telewizję Polską 2 kwietnia 2018 roku informujemy Państwa o utrudnianiach drogowych oraz praktycznych informacjach przydatnych dla osób pragnących wziąć udział w wydarzeniu.

Informacje dla kierowców:

  • 2 kwietnia od godz. 19:00 zamknięty będzie przejazd przez centrum Wadowic (pl. Jana Pawła II). Objazdy oznaczone będą specjalnymi znakami.
  • 2 kwietnia od godz. 19.00 zamknięty będzie przejazd ul. E. i K. Wojtyłów.
  • 1 kwietnia w godzinach wieczornych zamknięty zostanie parking przy ul. Wojtyłów (obok dawnej restauracji Ogrodowa) oraz parkingi przy Szkole Podstawowej nr 3 oraz przy budynku dawnej Telekomunikacji.
  • Parking przy pl. Kościuszki będzie otwarty cały czas. Kierowcom sugerujemy parkowanie poza ścisłym centrum miasta na parkingach przy ul. Sienkiewicza, Mickiewicza czy Piłsudskiego.

Informacje dla pieszych i uczestników koncertu:

  • W okresie świątecznym poruszanie się po pl. Jana Pawła II będzie utrudnione ze względu na elementy konstrukcyjne oraz płotki zabezpieczające.
  • Wejście na koncert odbywać się będzie przez wyznaczone miejsca pomiędzy płotkami. Prosimy o wcześniejsze przybycie na koncert oraz stosowanie się do poleceń służb porządkowych i ochrony. Wszystkich uczestników koncertu obowiązuje regulamin imprezy oraz obiektu, które znajdują się poniżej.
  • Przypominamy, że na teren imprezy nie wolno wnosić szklanych butelek i parasolek z ostrym zakończeniem. W razie niesprzyjających warunków pogodowych prosimy zamiast parasolek zabrać ze sobą kurtkę przeciwdeszczową.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i życzymy udanego koncertu.

Pliki do pobrania:

Wprowadzono: 30 marca 2018