V edycja Gminnego Konkursu ,,Jan Paweł II – Święty z naszych stron” rozstrzygnięta

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / V edycja Gminnego Konkursu ,,Jan Paweł II – Święty z naszych stron” rozstrzygnięta

W dniu 16 maja 2018 r.  w Szkole Podstawowej nr 1 w Choczni odbyło się uroczyste podsumowanie V edycji Gminnego Literacko – Plastycznego Konkursu ,,Jan Paweł II – Święty z naszych stron”.

Do udziału zaproszeni zostali uczniowie szkół podstawowych i oddziałów klas II i III gimnazjów w gminie Wadowice. Przybyła na miejsce Wiceburmistrzyni Ewa Całus podziękowała uczestnikom za udział w konkursie i zachęciła do udziału w przyszłych edycjach.  Uczestnicy mogli zaprezentować swoje artystyczne umiejętności w dwóch kategoriach: plastycznej i literackiej.

Nagrody wręczali: Pani Burmistrz Ewa Całus, ks. Zbigniew Bizoń, Pani dyr. Małgorzata Bryndza oraz dyr. Daniel Mastek.  W tej edycji konkursu pragnęliśmy skupić się na postaci świętego Jana Pawła II jako wybitnego humanisty XX i XXI wieku. W kategorii literatura udział wzięło 47 uczniów, natomiast w kategorii plastycznej – 70, czyli łącznie 117 uczestników podjęło wyzwanie konkursowe. Reprezentowali oni 8 szkół z naszej gminy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z konkursu!

Wprowadzono: 16 maja 2018