Wadowice na Targach Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON w Poznaniu

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Referat Obsługi Ruchu Turystycznego / Wadowice na Targach Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON w Poznaniu

Od 17 do 19 lutego 2017 r. stoisko Wadowic można znaleźć na Targach Regionów i Produktów Turystycznych Tour-Salon w Poznaniu. Wszystkich zainteresowanych podróżą do Wadowic zapraszamy do stoiska nr 9 w Pawilonie 7!

Targi Tour-Salon w Poznaniu

Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON to inspiracje wyjazdów turystycznych, ciekawe miejsca w Polsce i za granicą, spotkania z podróżnikami. Targi TOUR SALON co roku gromadzą na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wystawców z kilkudziesięciu krajów oraz wielotysięczną publiczność – zarówno profesjonalistów podczas dwóch pierwszych dni branżowych, jak i klientów indywidualnych, szukających pomysłów na ciekawe spędzanie wolnego czasu. Targi są miejscem szerokiej prezentacji krajów, regionów, najnowszych ofert i atrakcji turystycznych, a także spotkań biznesowych i nawiązywania nowych kontaktów handlowych wśród przedstawicieli branży.

Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, Poznań

Wprowadzono: 17 lutego 2017