Wadowice w teledysku grupy STONERROR

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / Wadowice w teledysku grupy STONERROR

Krakowska formacja Stonerror w swoim najnowszym teledysku ukazała nostalgiczne piękno papieskiego miasta. Reżyserem wideoklipu jest krakowski artysta Mateusz Zaręba. Licząca ponad 3 minuty produkcja prezentuje wybrane lokalizacje z Wadowic (miasto i okolice), połączone fabularnie historią pięknej dziewczyny jeżdżącej skuterem Vespa. Nakręcone sceny przeplatane są ujęciami muzyków zespołu Stonerror grających na rozświetlonej słońcem łące. Cały film jest niezwykle klimatyczny i przesiąknięty atmosferą późnego lata.

Zdjęcia w Wadowicach i okolicach były kręcone między 25 a 31 lipca 2017.
Premiera teledysku odbyła się 15 września 2017.
Tutaj obejrzysz teledysk .

O Grupie Stonerror :

Stonerror założyli w 2015r. Jarosław Daniel (gitara), Jacek Malczewski (bas, teksty), Łukasz Mazur (śpiew) i Maciej Ołownia (bębny) – muzycy od lat związani z krakowską sceną alternatywną. Stonerror łączy ciężkie, przesterowane riffy z transowymi rytmami i ekspresyjnym śpiewem. Teksty inspirowane są Starym Testamentem, mitologiami oraz klasyką literatury i filmu.

W 2016r. ukazała się debiutancka EP-ka zespołu „Rattlesnake Moan„. Materiał zarejestrowano na żywo podczas koncertu z zespołem Ścianka. Nagranie zrealizował Robert Nastal, znany ze współpracy z takimi artystami, jak Hey i Püdelsi.  Płyta otrzymała ponad 20 pozytywnych recenzji (w Polsce, Anglii, USA, Holandii i Grecji), które zwracają uwagę na surową energię, potężne brzmienie i niebanalne kompozycje, a także niepowtarzalny, oryginalny styl zespołu, który swobodnie czerpie z wielu gatunków muzycznych.
W 2017 roku ukazał się debiut studyjny zespołu, album zatytułowany „Stonerror„. Produkcją, realizacją i miksem zajął się Maciej Cieślak (Ścianka, Lenny Valentino), który wystąpił też gościnnie w większości utworów (gitara, klawisze, instrumenty perkusyjne).

Tekst piosenki :

STONERROR – The Ride

a jack of all trades
she mastered a few
she wanted to fix up the world

worn out king of spades
came out of the blue
her galaxy stopped i then whirled

a massive big bang
two comets collide
the yin meets her yang
let’s go for a ride

a dragon tattoo
set fire i play
an odd rendezvous

and sweet getaway
old Bill i the Bride
so twisted i scarred

tough lesson in staying alive
they bled i they cried
old habits die hard

just grab the horizon
a life on the run
yet on the right track

ride into the sun
and never look back
five finger death touch

magnificent two
one heavenly clutch
and nothing to rue

Wprowadzono: 23 października 2017