Wadowickie grupy walczą o głosy we „FIOłku Publiczności”

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wadowickie grupy walczą o głosy we „FIOłku Publiczności”

W tegorocznej edycji konkursu „Małopolska Lokalnie” dwie grupy z naszej gminy zorganizowały ciekawe wydarzenia. Teraz mają szansę na zdobycie tytułu Najciekawszej Inicjatywy. Zachęcamy do głosowania!Konkurs - Wadowickie grupy walczą o głosy we "FIOłku Publiczności"

„Małopolska Lokalnie” jest projektem wspierającym i edukującym mieszkańców województwa małopolskiego, którzy angażują się w działania na rzecz rozwoju i wzmacniania lokalnych społeczności. W naszej gminie w tegorocznej edycji konkursu dofinansowanie zdobyła grupa z Ponikwi oraz grupa z Wysokiej.

W Ponikwi nieformalna grupa „Razem dla Ponikwi”, którą tworzą członkowie Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej SPSK, zorganizowała dla dzieci i młodzieży warsztaty survivalowe pod nazwą „Młodzi w dziczy”.

W Wysokiej grupa „Wysoczanie” z patronem OSP Wysoka zrealizowała projekt „Janko Muzykant  – historia prawdziwa”, w ramach którego przez 3 miesiące melomani w różnym wieku uczyli się gry na różnych instrumentach, a efekty nauki zaprezentowali na koncercie 15 października.

Od 6 do 19 listopada można głosować na naszego grupy w konkursie „Mamy FIOła na Małopolskę” FIOłek Publiczności, czyli konkursie na najciekawszą inicjatywę zrealizowaną w ramach projektu Małopolska Lokalnie 2023. Aby to zrobić, należy wejść na niżej podaną stronę, wybrać jedną inicjatywę i oddać głos, potwierdzając to następnie poprzez link przesłany e-mailem. Zachęcamy do głosowania! https://malopolskalokalnie.pl/glosowanie.

Wprowadzono: 6 listopada 2023