Wakacyjne poniedziałki na orliku

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Sport w Gminie Wadowice / Wakacyjne poniedziałki na orliku

Siedem poniedziałków i kilkanaście godzin luźnych gier i zabaw. Animator Orlika Tomasz Lechowicz zaprasza dzieciaków na wakacyjne zajęcia dla chłopców i dziewczynek. Nie obowiązuje żadna opłata – liczy się przede wszystkim dobra zabawa!

Ważna informacja dla dzieciaków, rozpoczynających wkrótce wakacje. W każdy poniedziałkowy poranek od 15 lipca do 26 sierpnia na wadowickim orliku zorganizowane będą gry i zabawy, od 10 do 11 dla przedszkolaków i uczniów zerówki, a od 11 do 12:30 – dla uczniów ze szkół podstawowych.

Zajęcia będą prowadzone przez animatora orlika Tomasza Lechowicza – trenera piłki nożnej z licencja UEFA B, który współpracuje z Akademią Piłkarską Wisły Kraków.

–  Tematem zajęć dla przedszkolaków będą gry i zabawy, dbając przede wszystkim o wszechstronny rozwój koordynacyjny dzieci. Natomiast dla trening dla podstawówek będzie bardziej ukierunkowany na piłkę nożną, nie pomijając zabaw rozgrzewkowych – wyjaśnia Tomasz Lechowicz.

Celem treningów jest propagowanie zdrowego trybu życia poprzez sport oraz wychowywanie, rozwój dzieci w środowisku rówieśników.

Zapisy na zajęcia prowadzone są przez cały okres wakacyjny pod numerem telefonu: 784-955-516 oraz mailowo: sport@wadowice.pl.

– Nie obowiązuje żadna opłata, liczy się przede wszystkim dobra zabawa! Gorąco zachęcam dzieciaków, aby każdy wakacyjny tydzień rozpocząć właśnie na orliku i pokopać piłkę w sympatycznej, luźnej atmosferze – zachęca Tomasz Lechowicz.

Wprowadzono: 14 czerwca 2019