Weź udział w konkursach plastycznych o tematyce patriotycznej!

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Pozostałe wiadomości / Weź udział w konkursach plastycznych o tematyce patriotycznej!

Dwa konkursy dla młodych mieszkańców Małopolski!

Stowarzyszenie „Razem dla Regionu” otrzymało dotację na realizację projektu pn. „W przeddzień 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości…”. Projekt ten jest częścią zadania publicznego Województwa Małopolskiego w dziedzinie kultury w 2017 roku pn. „MECENAT MAŁOPOLSKI”.

11 listopada 2018 roku obchodzone będzie 100- lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. W związku z tym warto, a nawet trzeba podkreślić jak ważne, dla nas Polaków, było to wydarzenie. Głównym celem projektu jest kształtowanie postaw patriotycznych wśród mieszkańców województwa małopolskiego. Dodatkowo istotne jest upowszechnianie wiedzy z zakresu historii i tradycji narodowych Polski oraz podtrzymywanie tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości, a także budowanie świadomości narodowej i obywatelskiej.

W ramach projektu organizowane są dwa konkursy plastyczne pn. „Współczesny mały i duży Patriota” oraz „Marszałek Piłsudski okiem mieszkańców województwa małopolskiego”. Pierwszy konkurs skierowany zostanie do mieszkańców województwa małopolskiego w wieku 5-16 lat, drugi zaś do mieszkańców województwa małopolskiego powyżej 16 roku życia bez górnej granicy wieku.

Prace konkursowe należy dostarczyć/wysłać do dnia 31.10.2017r. włącznie (liczy się data wpływu do siedziby Organizatora – adres w regulaminie).

Zachęcamy wszystkich do śledzenia informacji nt. projektu i w/w konkursów, które umieszczane będą na stronie internetowej Stowarzyszenia.
W załącznikach regulaminy konkursów do pobrania.

Pliki do pobrania:

Wprowadzono: 21 września 2017