Weź udział w konkursie wiedzy historycznej

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / Weź udział w konkursie wiedzy historycznej

11 listopada 2018 roku będziemy obchodzić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. W związku z rocznicą, z racji realizowanego projektu „W przeddzień 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości…”, Stowarzyszenie „Razem dla Regionu” realizuje konkurs wiedzy historycznej związanej z dniem 11 listopada 1918 roku oraz z osobą Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Konkurs skierowany będzie do następujących kategorii wiekowych: I kategoria skierowana do uczniów z klas IV-VI szkół podstawowych, II kategoria skierowana do uczniów z klasy VII szkoły podstawowej i uczniów z klasy II-III klas szkół gimnazjalnych z terenu województwa małopolskiego. Konkurs ten proponowany jest przez Stowarzyszenie jako idealne uzupełnienie programu nauczania dla dzieci i młodzieży szkolnej. Projekt ten jest częścią zadania publicznego Województwa Małopolskiego w dziedzinie kultury w 2017 roku pn. „MECENAT MAŁOPOLSKI”.

Zachęcamy wszystkich do śledzenia informacji na temat konkursu i wzięcia w nim udziału. Informacje będą umieszczane na stronie internetowej Stowarzyszenia www.rdr.ilimanowa.pl oraz na fanpage na Facebooku.

Pliki do pobrania:

Wprowadzono: 14 września 2017