Wraz z pierwszym dzwonkiem pierwsze stypendium!

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Edukacja w Gminie Wadowice / Wraz z pierwszym dzwonkiem pierwsze stypendium!

Mamy dla naszych uczniów doskonałą informację. Ten nowy rok szkolny rozpoczynamy z pierwszym Programem Stypendialnym! Wnioski należy składać do połowy września. 

241152154 845456362803354 8627683026306899512 n - Wraz z pierwszym dzwonkiem pierwsze stypendium!

 

Stworzyliśmy go po to, by zarówno motywować jak i nagradzać. Dzięki stypendium chcemy docenić rozwój naukowy, sportowy i artystyczny naszych uczniów oraz uhonorować ich wybitne osiągnięcia i zmotywować do dalszego działania. Zdolnej młodzieży możemy zaproponować wsparcie finansowe, które będzie wypłacone przez okres 10 miesięcy, w kwocie od 150 zł do 350 zł w zależności od zdobytych osiągnięć ucznia. Odpowiedni wniosek trzeba złożyć do 15 września! Wszelkie informacje o Programie Stypendialnym, regulamin i formularze znajdziecie poniżej (w załącznikach) oraz w swoich szkołach.

Wsparcie stypendialne ma charakter motywacyjny i przyznawane jest uczniom klas IV – VIII szkół podstawowych z terenu Gminy Wadowice oraz uczniom klas I szkoły ponadpodstawowej, które w poprzednim roku szkolnym uczęszczały do szkoły podstawowej na terenie Gminy Wadowice. Docenione zostaną osoby, które w poprzednim roku szkolnym zdobyły osiągnięcia artystyczne, sportowe oraz wysokie oceny z obowiązkowych zajęć edukacyjnych. W imieniu dzieci, wniosek składają rodzice bądź opiekunowie w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Wadowicach, po pozytywnym zaopiniowaniu wniosku przez Radę Pedagogiczną. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami programu.

 

Wprowadzono: 7 września 2021

Pliki do pobrania: