Wyjątkowy duet literacki w Wadowicach! – Są jeszcze wolne wejściówki

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Pozostałe wiadomości / Wyjątkowy duet literacki w Wadowicach! – Są jeszcze wolne wejściówki

Już za kilka dni rozpocznie się 2 edycja „czyTOmani – Wadowickiego Festiwalu Książki”, a wraz z nim do naszego miasta zawitają wyjątkowi goście. Z tej okazji pragniemy serdecznie zaprosić na spotkanie z cenionym duetem literackim – Marią Ulatowską i Jackiem Skowrońskim!

Maria Ulatowska – autorka popularnych powieści obyczajowych. Na co dzień specjalistka od prawa dewizowego. Będąc na emeryturze postanowiła spełnić wielkie marzenie o pisarstwie,  z miejsca podbijając serca czytelników. Zadebiutowała w 2011 r. powieścią „Sosnowe dziedzictwo”. Od tego momentu napisała już 13 książek m.in.: „Pensjonat Sosnówka”, „Domek nad morzem”, „Kamienica przy Kruczej”, „Ostatni list”, „Prawie siostry”. Od czterech lat tworzy wspólnie z Jackiem Skowrońskim, świetnie łącząc styl literatury obyczajowej z wątkami sensacyjno-kryminalnymi. Spod ich pióra wyszło dotychczas  pięć powieści: Autorka”, „Pokój dla artysty”, „Historia spisana atramentem”, „Tylko milion”, „Kartka ze szwajcarskim adresem”.

Jacek Skowroński – autor powieści sensacyjno-kryminalnych, współzałożyciel i  zastępca redaktora naczelnego kwartalnika „QFANT”. Specjalista do spraw marketingu i logistyki, potrafiący prowadzić lokomotywy elektryczne i strzelać z karabinu maszynowego. Laureat Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu na Opowiadanie Kryminalne (2008 r.). Autor powieści: „Był sobie złodziej”, „Mucha”, „Zabić, zniknąć, zapomnieć”.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 12 maja, o godz. 15:00 w Wadowickiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Legionów 1. W trakcie wydarzenia będzie można nabyć książki autorów wraz z ich autografem, w tym najnowszą powieść „Pewnego lata w Szczepankowie”, której premiera rynkowa zapowiedziana jest na 8 maja!!

Bezpłatne wejściówki do odebrania w Czytelni Biblioteki Publicznej!

Wprowadzono: 7 maja 2018