Wyśmienity Koncert Noworoczny!

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / Wyśmienity Koncert Noworoczny!

Wadowicka Orkiestra Symfoniczna w doskonałej formie! Koncert Noworoczny pod dyrekcją charyzmatycznego Piotra Kiełbińskiego zgromadził w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Wadowicach tłum miłośników muzyki. Orkiestra bisowała aż trzykrotnie!

Ogromne emocje i owacje na stojąco – tak zakończył się Koncert Noworoczny w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Wadowicach, który miał miejsce 1 stycznia 2018r. w sali koncertowej przy ulicy Legionów 11. W wykonaniu młodych muzyków mogliśmy usłyszeć zarówno utwory klasyczne, jak między innymi doskonale wykonaną Farandolę z II Suity Arlezjanka Georgesa Bizeta czy brawurowo zagranego Walca nr 2 z Suity na orkiestrę estradową Dymitra Szostakowicza, jak i największe hity muzyki filmowej – kawałki z filmów: Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy, Forrest Gump, Gladiator czy Jak wytresować smoka. Po zakończonym koncercie sala grzmiała brawami, publiczność na stojąco wywoływała Dyrygenta Piotra Kiełbińskiego do kolejnych bisów, wśród których mogliśmy usłyszeć między innymi naszą ulubioną muzykę z filmu Piraci z Karaibów.

Gratulujemy serdecznie Dyrygentowi, Panu Piotrowi Kiełbińskiemu, oraz całej Orkiestrze Symfonicznej wspaniałego koncertu i życzymy wielu muzycznych sukcesów w roku 2018!

Mamy również świetną wiadomość dla melomanów, dla których zabrakło biletów na koncert 1 stycznia. Zapraszamy na drugi koncert – zorganizowany w związku z ogromnym zainteresowaniem z Państwa strony! Już 5 stycznia 2018r. (piątek) o godzinie 19.00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Wadowicach przy ulicy Legionów 11. Wstęp wolny, nie obowiązują wejściówki. Zapraszamy!

Poniżej galeria zdjęć z koncertu.

Wprowadzono: 3 stycznia 2018