Wznowienie naboru – program Czyste Powietrze

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Ochrony Środowiska / Wznowienie naboru – program Czyste Powietrze

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłasza, że 21 stycznia 2019r. został wznowiony nabór wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć w ramach programu priorytetowego Czyste powietrze.  Jednocześnie informujemy, że 31 stycznia br.  (piątek) w Urzędzie Miejskim w Wadowicach odbędą się konsultacje z zakresu wypełniania wniosku o przyznanie dotacji.

Wnioski o dofinansowanie są przyjmowane drogą elektroniczną lub – w przypadku gdy wnioskodawca nie ma możliwości złożenia wniosku drogą elektroniczną – w formie papierowej.

Więcej na stronie:
https://www.wfos.krakow.pl/wznowienie-naboru-program-czyste-powietrz/?fbclid=IwAR18QBcAH4OMZOgtWSlrDr1ltvYUhlS9ybCdMV706Thu3KH6mZsbpvxB3Aw

AKTUALIZACJA (29.01):

Gmina Wadowice oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w  Krakowie serdecznie zapraszają do udziału w konsultacjach z zakresu wypełniania wniosku o przyznanie dotacji w ramach Programu „Czyste Powietrze”. Dyżur konsultacyjny odbędzie się 31 stycznia 2019 roku (czwartek) w godz. 12:30 – 15:30 w Urzędzie Miejskim w Wadowicach w pokoju nr 53 . Więcej TUTAJ .

Wprowadzono: 24 stycznia 2019