Z głębokim żalem i smutkiem informujemy o śmierci Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Wadowicach Józefa Cholewki

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji / Z głębokim żalem i smutkiem informujemy o śmierci Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Wadowicach Józefa Cholewki

Minionej nocy odszedł od nas wieloletni działacz społeczny, zasłużony dla gminy Wadowice śp. Józef Cholewka. Radny od 1990 r., w tym przewodniczący i wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Wadowicach, przewodniczący Komisji Rewizyjnej oraz Inicjatyw Gospodarczych i Rozwoju, długoletni sołtys, członek Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP W Warszawie, członek Prezydium Zarządu Wojewódzkiego Związku OSP RP w Krakowie, wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Wadowicach, wiceprezes Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Wadowicach, Honorowy Naczelnik OSP CHOCZNIA, odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej i za osiągnięcia w pracy zawodowej i społecznej. Zmarł w wieku 69 lat. 

Ostatnie pożegnanie śp. Józefa Cholewki będzie miało miejsce w Kościele Parafialnym w Choczni w sobotę 25 września o godzinie 12.00. Msza pogrzebowa zostanie poprzedzona różańcem w intencji zmarłego o godzinie 11.30.

Kopia Kopia Bez tytulu 4 - Z głębokim żalem i smutkiem informujemy o śmierci Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Wadowicach Józefa Cholewki

Rodzinie i  Bliskim przekazujemy słowa wsparcia. Łączymy się w braterskiej modlitwie ze wszystkimi którzy przeżywają czas próby i rozłąki z najbliższą osobą.  Jest to wielka strata, która jeszcze długo będzie napełniać smutkiem nasze serca.

Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Wadowicach

oraz

Przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Hajnosz wraz z Radnymi Rady Miejskiej w Wadowicach

 

Wprowadzono: 22 września 2021