„Z życia Karola Wojtyły” – Wycieczka wspomnień ciuchcią wadowicką

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / „Z życia Karola Wojtyły” – Wycieczka wspomnień ciuchcią wadowicką

Tu w tym mieście, w Wadowicach wszystko się zaczęło. I życie się zaczęło, i szkoła się zaczęła, i studia się zaczęły, i teatr się zaczął, i kapłaństwo się zaczęło.   – Św. Jan Paweł II

Od kwietnia 2018 roku będą mogli Państwo razem z nami uczestniczyć w wycieczce wspomnień „Z życia Karola Wojtyły”. Jest ona skierowana do dzieci i młodzieży, ale również do osób dorosłych. Ciuchcia będzie mogła przyjechać w umówione miejsce i zabrać Was do Wadowic.

W trakcie jazdy zostaną wyświetlone krótkometrażowe filmy o Ojcu Świętym. Na miejscu nastąpi przesiadka do drugiej ciuchci, wtedy to rozpocznie się właściwa część wycieczki. Trasa obejmuje wszystkie miejsca w Wadowicach związane z życiem Karola Wojtyły. Mijając wszystkie te miejsca muzyczna oprawa przestawi wam ciekawe fakty i anegdoty dotyczące życia Ojca Świętego.

Wycieczka ta to idealny sposób na zapoznanie się z ważniejszymi miejscami w Wadowicach, które odegrały w życiu Ojca Świętego ogromną rolę, jest ciekawym rozwiązaniem na upamiętnienie historii życia Jana Pawła II. To połączenie edukacji i przyjemności. Szczegółowe informacje na temat wycieczki – jej trasy, godzin odjazdu, a także informacje odnośnie rezerwacji dostępne są w załączniku dostępnym poniżej.

Pliki do pobrania:

Wprowadzono: 28 lutego 2018