Za nami pierwsze spotkania konsultacyjne w sprawie uchwały krajobrazowej

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Planowania Przestrzennego / Za nami pierwsze spotkania konsultacyjne w sprawie uchwały krajobrazowej

62595 - Za nami pierwsze spotkania konsultacyjne w sprawie uchwały krajobrazowej

W dniach 22-24 sierpnia 2017r. odbyły się konsultacje z mieszkańcami i przedsiębiorcami w sprawie przygotowania projektu uchwały krajobrazowej. Zebrania miały miejsce w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Publicznych w Kleczy Dolnej oraz w Centrum Kultury Jaroszowice – Zbywaczówka oraz w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Wadowicach, w godzinach od 17.00 do 19.00.

Uchwała krajobrazowa, nad którą trwają prace, będzie określała zasady i warunki sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabaryty, standardy jakościowe oraz rodzaje materiałów budowlanych, z jakich mogą być wykonane na terenie miasta i gminy Wadowice.

63065 - Za nami pierwsze spotkania konsultacyjne w sprawie uchwały krajobrazowej

Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie uczestniczyli w konsultacjach, jak również przypominamy, że jeszcze do 4 września można przedstawić swoje propozycje do uchwały poprzez formularz konsultacyjny, do pobrania TUTAJ. Więcej informacji znajdziecie Państwo także w ULOTCE.

Wprowadzono: 23 sierpnia 2017

-