Zagłosuj na Wadowice w „Turnieju miast”

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / Zagłosuj na Wadowice w „Turnieju miast”

Turniej miastWszystkich, którzy są dumni z naszego miasta, zależy im na jego rozwoju i ogólnopolskiej promocji zachęcamy do oddania głosu na Wadowice w organizowanym przez portal onet.pl oraz zumi.pl „Turnieju miast”.  Wadowice urzekną każdego, kto kocha ciche i spokojne miejsca, w których żyje się z uśmiechem i do którego wraca z nostalgią. Pokażmy, że to miejsce dla tych, którzy cenią sobie otwartość i serdeczność mieszkańców, bliskość natury, twórczą aurę i dobrą zabawę. Kliknij i zagłosuj!

http://turniejmiast.zumi.pl/


„Turniej miast” to szansa na zaprezentowanie unikalnego charakteru miasta w ogólnopolskich mediach. Trzy miasta, które zajmą najwyższe miejsca w rankingu otrzymają 99 % rabatu na kampanie promocyjne  (I miejsce umożliwi zrealizowanie kampanii o wartości 200 tys. zł, II miejsce – 100 tys. zł, III miejsce – 50 tys. zł) Kampania będzie odbywać się na jednym z największych portali internetowych onet.pl, a także w serwisie zumi.pl. Jednocześnie miasto, które zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma nagrodę specjalną – 99% rabatu na kampanie promocyjną o wartości 50 tys. zł. w wyżej wymienionych mediach internetowych.

Podobnie jak w poprzednich edycjach ranking tworzony jest w trakcie plebiscytu, w którym uczestnicy mogą zagłosować na jedno spośród 335 miast powiatowych. Konkurs skonstruowany jest tak, aby miasta każdej wielkości miały równe szanse. Liczba głosów jest porównywana do liczby mieszkańców, a uzyskana proporcja decyduje o pozycji w rankingu.

Po oddaniu głosu na swoje miasta mieszkańcy będą mogli dodatkowo wziąć udział w krótkiej sondzie i pomóc nam wybrać miejscowości, które wyróżniają się na konkretnym polu i zasługują na miano miasta: Aktywnego Biznesowo, Ekologicznego, Przyjaznego Turystom oraz Bezpiecznego.

Wprowadzono: 10 października 2016