Zapraszamy na spotkanie pt. „Forum Mieszkańców”

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Budżet Obywatelski / Zapraszamy na spotkanie pt. „Forum Mieszkańców”

Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy na spotkanie pt. „Forum mieszkańców” podczas którego będzie możliwość spotkania z autorami propozycji projektów, które będą już za miesiąc głosowane w pierwszej edycji Budżety Partycypacyjnego (Obywatelskiego). Spotkanie odbędzie się 10 września o godzinie 17:00 w sali kameralnej Wadowickiego Centrum Kultury.

Forum Mieszkańców to doskonała okazja do tego, by zapoznać się z propozycjami projektów zgłoszonych do budżetu, na które już za miesiąc mieszkańcy będą mogli oddać swoje głosy!

Podczas spotkania Autorzy propozycji projektów do BPO opowiedzą o swoich pomysłach. Będzie możliwość porozmawiania o nich, zadania pytań, czy też porównania ich ze sobą. Dzięki spotkaniu łatwiej będzie podjąć decyzję podczas głosowania w Budżecie Partycypacyjnym (Obywatelskim), podczas którego każdy mieszkaniec naszej gminy, który ukończył 16 lat, będzie miał wpływ na to, które ze zgłoszonych propozycji projektów zostaną zrealizowane w przyszłym roku w naszej gminie. Przypominamy, że głosując, trzeba będzie wybrać trzy pomysły z listy i przyznać im odpowiednio jeden, dwa i trzy punkty.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy na Forum Mieszkańców – 10 września 2018 roku, godzina 17:00, sala kameralna w Wadowickim Centrum Kultury.

Wprowadzono: 27 sierpnia 2018