Zapraszamy na Targi Dom i Otoczenie 2018

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Pozostałe wiadomości / Zapraszamy na Targi Dom i Otoczenie 2018

Zapraszamy wszystkich na Targi Dom i Otoczenie, które odbędą się w Wadowicach w dniach 1-2.09.2018. Temat  przewodni  tych  targów  to  „Czyste powietrze  dla  Wadowic”. Już teraz zapraszamy wystawców z: szeroko rozumianej branży  instalacji, odnawialnych źródeł  energii, termomodernizacji budynków, producentów, hurtowników, instalatorów.

Zapraszamy 1 i 2 września do hali sportowej przy ul. Sienkiewicza 9, gdzie odbędzie się kolejna edycja Targów Budowlanych. Swoja ofertę w hali i na terenie zewnętrznym przedstawi kilkadziesiąt firm. Fachowcy będą służyć pomocą i udzielać wyczerpujących informacji na temat oferowanych produktów.  Wśród nowości pojawi się system dociepleń wełną celulozową a także oferta kotłów C.O. spełniających obecne standardy. A ten, kto jest na etapie wymianie kotła, może skorzystać
z bezpłatnej porady EKODORADCY, który przez dwa dni będzie do Państwa dyspozycji.  A ponadto firma, która oferuje kompleksowe wykonanie posadzek anhydrytowych. Nie będziemy zdradzać wszystkich nowości, przyjdźcie i zobaczcie sami.

Targom towarzyszyć będą również dodatkowe atrakcje:

– Pokazy mistrzów glazurników ze Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych,
którzy wykonają makietę Herbu Wadowic.
– Klub Kreatywnego Inżyniera FLOJAMO – gdzie najmłodsi pod okiem animatorek będę mogli poczuć się jak prawdziwi budowlańcy i wybudować swój własny dom z miniaturowych cegiełek.
– Bezpłatne porady EKODORADCY i przedstawiciela z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska.
– Konkurs z nagrodami, które ufundowali wystawcy firma, TGA Consulting z Jaworzna oraz Pro-Wellness z Katowic
– Prezentacja autobusu energetycznego KAPE oraz aut hybrydowych.

Więcej informacji, znajdą Państwo na naszej stronie: www.promocja-targi.pl

Pliki do pobrania:

Wprowadzono: 7 sierpnia 2018