Zapraszamy na wystawę prac dzieci z Przedszkola Publicznego nr 3 w Wadowicach

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Pozostałe wiadomości / Zapraszamy na wystawę prac dzieci z Przedszkola Publicznego nr 3 w Wadowicach

Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza na wystawę prac dzieci z Przedszkola Publicznego nr 3 w Wadowicach, która potrwa od 21 września do 19 października 2018 roku. 

21 września – 19 października
Wernisaż wystawy – 21 września 2018, o godz. 16.00
Wadowicka Biblioteka Publiczna, ul. Legionów 1

W ramach innowacji wprowadzonej w Przedszkolu Publicznym Nr 3 w Wadowicach w roku szkolnym 2017/2018  odbywały się w dwóch grupach zajęcia dodatkowe „Małego artysty”. Cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem przedszkolaków. Podczas zajęć dzieci miały okazję rozwijać swoje zdolności plastyczne i inwencję twórczą. Przełamywały często swoją nieśmiałość i wzmacniały poczucie sprawstwa. Uczyły się również współpracy, wzajemnej pomocy i empatii. Prace dzieci można było oglądać na bieżących wystawach w przedszkolu. Z pewnością jednak nagrodą dla uczestników za duże zaangażowanie włożone podczas zajęć będzie możliwość zobaczenia tych prac na wystawie zorganizowanej w Wadowickiej Bibliotece Publicznej. Zapraszamy!

Wprowadzono: 18 września 2018