Zapraszamy Wystawców na Jarmark Wielkanocny !

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji / Zapraszamy Wystawców na Jarmark Wielkanocny !

Jeszcze niedawno wadowicki rynek pełen był atrakcji bożonarodzeniowych, a już zaczynamy przygotowania do Wielkiej Nocy! Tradycyjne jadło, wyroby lokalnych rękodzielników czy miody i produkty pszczelarskie z okolicznych pasiek będzie można kupić podczas II Wadowickiego Jarmarku Wielkanocnego.

Planując świąteczne zakupy warto pomyśleć o odwiedzeniu wadowickiego rynku, gdzie na urokliwych stoiskach już od piątku (3 kwietnia) kilkunastu wystawców będzie oferować swoje produkty. Wśród nich z pewnością nie zabraknie okolicznościowego rękodzieła i pysznych regionalnych specjałów. Jarmark potrwa aż do Wielkiej Soboty, czyli do 11 kwietnia a domki handlowe otwarte będą codziennie w godzinach 10.00 – 18.00.

Zapraszamy chętnych wystawców do wypełnianie kart zgłoszeń.

Jednocześnie prosimy o dokładne zapoznanie się z nowymi zasadami naboru. W tegorocznej edycji wydarzenia będą mogli wziąć udział Wystawcy, którzy spełnią wszystkie wymogi określone Regulaminem Jarmarku: prawidłowe wypełnienie karty zgłoszenia, przedstawienie fotografii oferowanych produktów oraz złożenie podpisanej klauzuli informacyjnej RODO.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Komplet niezbędnych dokumentów można otrzymać i wypełnić w Urzędzie Miejskim w Wadowicach (Biuro Obsługi Mieszkańca, p.7) lub pobrać z załączników poniżej.

Organizatorem Jarmarku jest Urząd Miejski w Wadowicach.

 

pliki do pobrania:

Regulamin II Wadowickiego Jarmarku Wielkanocnego

KARTA ZGŁOSZENIA

RODO

Wprowadzono: 3 marca 2020