Zapraszamy wystawców na V Wadowicki Jarmark Świąteczny

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji / Zapraszamy wystawców na V Wadowicki Jarmark Świąteczny

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych wystawców do zgłaszania swojego udziału w V Wadowickim Jarmarku Świątecznym, który odbędzie się w dniach 6-24 grudnia 2019 roku na Pl. Jana Pawła II w Wadowicach.

To już piąta edycja tego niezwykłego, świątecznego wydarzenia. Poprzednie Jarmarki cieszyły się ciepłym odbiorem wśród mieszkańców i turystów odwiedzających nasze miasto oraz dużą popularnością  wśród  wystawców. W związku z ogromnym zainteresowaniem naszym Jarmarkiem, w tym roku postanowiliśmy wydłużyć czas jego trwania, dlatego proponujemy wystawcom do wyboru dwa ciekawe terminy: 6 – 15 grudnia lub 16 – 24 grudnia. Wydarzeniu towarzyszyć będą jak co roku dodatkowe atrakcje i zabawy, oczywiście nie zabraknie „Wigilii u Wojtyłów”.

Organizatorem Jarmarku jest Urząd Miejski w Wadowicach.

Poniżej w załącznikach do pobrania karta zgłoszenia oraz pełny regulamin dla wystawców. Zgłoszenie uczestnictwa w Jarmarku należy przesłać na adres: promocja@wadowice.pl lub złożyć osobiście w Urzędzie Miejskim w Wadowicach Pl. Jana Pawła II 23, Biuro Obsługi Mieszkańca (parter, p.7) Od 1 do 21 października br.

Pliki do pobrania:

Wprowadzono: 4 października 2019