Zaproszenie na Piknik Organizacji Pozarządowych

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Organizacje Pozarządowe NGO / Zaproszenie na Piknik Organizacji Pozarządowych

Stowarzyszenie Wadowickie Inicjatywy Obywatelskie serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe, kluby, rady, grupy nieformalne działające na terenie Gminy Wadowice i nie tylko do udziału w II Pikniku Organizacji Pozarządowych pod hasłem „Razem możemy więcej”.
Piknik planowany jest na dzień 17 czerwca 2018 r. na Bulwarach nad rz. Skawą w Wadowicach w godz. 14.00-19.00.

Impreza ta będzie podsumowaniem projektu pn. „Organizacja II Pikniku Organizacji Pozarządowych w Wadowicach” realizowanego od stycznia 2018 r. przez Stowarzyszenie WIO w partnerstwie i przy współfinansowaniu z Gminą Wadowice.

Zamierzeniem organizatorów jest przede wszystkim umożliwienie lokalnym organizacjom pozarządowym zaprezentowania swojej działalności, m.in. poprzez:

* występy artystyczne
* inscenizacje historyczne, pokazy sportowe, organizacja mini konkursów,
* pokazy twórców ludowych, prowadzenie ciekawych warsztatów,
* przeprowadzenie animacji dla dzieci, atrakcji dla wszystkich grup wiekowych
* prezentacje wyrobów kulinarnych,
* prezentacje stoisk, osiągnięć, zasięgu działań
* i inne

Nie jest to katalog zamknięty, ponieważ z doświadczenia wiemy, że członkowie organizacji pozarządowych mają wiele ciekawych pomysłów..

Dążeniem organizatorów jest również zintegrowanie podmiotów społecznych działających na rzecz rozwoju Gminy Wadowice, po to aby nawiązały one współpracę w realizacji ciekawych przedsięwzięć na rzecz mieszkańców np. w ramach Budżetu Partycypacyjnego (Obywatelskiego).

Dyżury organizacyjne dla zainteresowanych organizacji pozarządowych i wolontariuszy odbywają się w siedzibie Organizatora, bliższe informacje na stronie https://www.facebook.com/stowarzyszeniewio/

Bardzo liczymy na Państwa udział!

Pliki do pobrania:

Wprowadzono: 16 kwietnia 2018