Zaproszenie na spotkanie na temat programów europejskich

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Ogólno-Organizacyjny / Zaproszenie na spotkanie na temat programów europejskich

„Europa dla obywateli” i „URBACT III” – zaproszenie na spotkanie na temat programów europejskich

Punkt Kontaktowy „Europa dla obywateli” zaprasza przedstawicieli NGO, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarze społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej na spotkanie informacyjne na temat programów europejskich „Europa dla obywateli” oraz URBACT III, które odbędzie się 23 stycznia 2020 roku w Krakowie.

Celem spotkania jest przybliżenie przedstawicielom organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, badawczych, aktywistom i społecznikom oraz osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie Unii Europejskiej „Europa dla obywateli”. Podczas spotkania przekazane zostaną informacje o celach, założeniach i priorytetach programu, rodzajach działań w ramach programu oraz terminach konkursu wniosków w 2020 roku.

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne; aby wziąć w nim udział, należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny na stronie internetowej polskiego Punktu Informacyjnego „Europa dla obywateli”, gdzie znajduje się również szczegółowy program wydarzenia.

https://europadlaobywateli.pl/szkolenie/spotkanie-informacyjne-europa-dla-obywateli-23-stycznia-krakow/

TERMIN SPOTKANIA: 23 stycznia 2020 r., w godzinach 10.45-14.00 (od godziny 10.15 rejestracja)

MIEJSCE SPOTKANIA: Spółdzielnia Ogniwo, ul. Paulińska 28,  I piętro, 31-065 Kraków

 

Więcej o programie „Europa dla obywateli” znajduje się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego: https://europadlaobywateli.pl/. Więcej o programie URBACT III znajduje się na stronie internetowej: https://urbact.eu/urbact-polska.

 

Spotkania informacyjne organizowane przez Punkt Kontaktowy „Europa dla obywateli” realizowane są ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Komisji Europejskiej.

Wprowadzono: 9 stycznia 2020