Zgłoś drużynę i zdobądź GOLA, czyli rusza liga na orliku

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Sport w Gminie Wadowice / Zgłoś drużynę i zdobądź GOLA, czyli rusza liga na orliku

Po dłuższej przerwie wracają rozgrywki na wadowickim orliku. Właśnie ruszyły zapisy do GOLA, czyli Gminnej Orlikowej Ligi Amatorów w Wadowicach. Zaczynamy w kwietniu, kończymy w czerwcu. Śpieszcie się, bo ilość drużyn jest ograniczona!

Mam nadzieję, że po dłuższej przerwie orlik w Wadowicach znowu zacznie tętnić życiem, a Gminna Orlikowa Liga Amatorów wpisze się w cykliczny, całoroczny kalendarz wydarzeń sportowych w Wadowicach – mówi burmistrz Wadowic, Bartosz Kaliński.

GOLA zostanie rozegrana na orliku w Wadowicach (Ul. Błonie 2) w każdy czwartek w terminie kwiecień-czerwiec. Pierwsza kolejka zaplanowana jest na 11 kwietnia 2019 r. Zapisy do ligi przyjmuje Animator Orlika Tomasz Lechowicz, który organizuje ligę we współpracy ze Skawą Wadowice. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: sport@wadowice.pl, w terminie do 31 marca 2019 roku. W temacie maila należy napisać: ZGŁASZAM DRUŻYNĘ DO GOLA, a w treści maila podać nazwę drużyny, imię i nazwisko osoby zgłaszającej, numer kontaktowy oraz informację o treści: W naszym zespole będzie/nie będzie minimum trzech zawodników, mieszkających bądź zameldowanych na terenie gminy Wadowice.

Jeśli do 31 marca 2019 r. zgłosi się więcej zespołów, niż planowana liczba miejsc, pierwszeństwo będą miały te drużyny, które w swoim składzie będą mieć minimum trzech zawodników z Gminy Wadowice.

Nie zwlekajcie ze zgłoszeniem, ponieważ ilość drużyn biorących udział w turnieju jest ograniczona i w każdej chwili lista może zostać zamknięta. Dla trzech najlepszych drużyn przewidziano nagrody oraz puchary, ufundowane przez Gminę Wadowice. Będą również nagrody dla najlepszego piłkarza, bramkarza oraz strzelca GOLA – zachęca Tomasz Lechowicz.

W turnieju mogą brać udział zarówno zawodnicy niezrzeszeni, jak i zrzeszeni w klubach piłkarskich PZPN (amatorzy bez profesjonalnego kontraktu). Drużyny biorące udział w rozgrywkach zobowiązane są do uiszczenia opłaty startowej oraz kaucji zwrotnej. Szczegółowych informacji udziela Tomasz Lechowicz pod numerem: 784-955-516. Przed zgłoszeniem prosimy o dokładne zapoznanie się regulaminem, który jest do pobrania poniżej.

Pliki do pobrania:

Wprowadzono: 21 marca 2019