Piknik Rodzinny z rajdem VELOSKAWA

Jesteś tutaj : Strona główna / Kalendarium / Piknik Rodzinny z rajdem VELOSKAWA
Piknik Rodzinny z rajdem VELOSKAWA

Piknik Rodzinny z rajdem VELOSKAWA

2024-04-04

15:30

Dom Kultury na Zbywaczówce

4 kwietnia baw się z nami i wygraj rower górski na rodzinnej imprezie z okazji symbolicznego otwarcia nowego odcinka Velo Skawa!

To będzie pierwszy piknik w tym sezonie! Długo czekaliśmy na moment, kiedy pogoda pozwoli nam na plenerową imprezę. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego spędzenia czasu na terenie Centrum Kultury Zbywaczówka i wypróbowania nowego odcinka Velo Skawa w kierunku Zapory Świnna Poręba.

Spotkamy się już od godziny 15.30 pod Centrum Zbywaczówka. Osoby chętne do wzięcia udziału w symbolicznym biegu oraz przejażdżce rowerami lub rolkami zapraszamy do rejestracji i pobrania numeru startowego w naszym biurze zawodów. Uroczyste otwarcie ścieżki będzie miało miejsce o godzinie 16.00 na zielonym mostku nad rzeką Ponikiewka, skąd wyruszy symboliczny rajd nową ścieżką.

Uczestnicy będą mieli za zadanie dotrzeć do punktu kontroli, gdzie każdy okazujący numerek startowy otrzyma na nim specjalną pieczątkę, uprawniającą do wzięcia udziału w losowaniu nagród. Z podbitym numerkiem należy wrócić do biura zawodów i tam oddać go organizatorom. Losowanie nagród nastąpi po zakończeniu rajdu, około godziny 17.30. Czas przejazdu nie ma znaczenia – w zabawie udział biorą wszyscy zawodnicy, którzy ukończą rajd. Nagrodą główną będzie rower górski!

To oczywiście nie koniec atrakcji. Na terenie Centrum Zbywaczówka będą się odbywać animacje i zabawy sportowe dla dzieci z nagrodami – gadżetami gminy Wadowice. Uczestnicy mogą również liczyć na mały poczęstunek – kiełbaskę z tradycyjnego grilla.

Serdecznie zapraszamy!

 

Zapraszamy, wstęp wolny!

Wprowadzono: 21 marca 2024