Numery telefonów wewnętrznych

Jesteś tutaj : Strona główna / Urząd / Kontakt / Numery telefonów wewnętrznych

SPIS NUMERÓW WEWNĘTRZNYCH URZĘDU MIEJSKIEGO W WADOWICACH / aktualizacja 05.06.2024/

 

WYDZIAŁ

PRACOWNICY

NR POK.

NR TEL.

KOMENDANT STRAŻY MIEJSKIEJ

Bogusław Brańka

ul. Lwowska 7

401

STRAŻ MIEJSKA

Dyżurka


Szymon Jerdanek, Magdalena Gwóźdź,


Zdzisław Sordyl, Józef Woźniak,


Dawid Gracjasz, Chrapla Kamil,


Michał Wider

ul. Lwowska 7

400


402


  403


404


406 407

REFERAT PODATKOWY

Borycka Elżbieta, Radwan Agnieszka

1

297

REFERAT PODATKOWY

 Dankiewicz Justyna, Sieprawska Justyna, Marcinik Agata, Starowicz Kinga

 2

298,299

REFERAT PODATKOWY

Szczepanik Renata, Janicka Bożena, Bandura Barbara

3

293,294

REFERAT PODATKOWY

Błachut Bożena, Bednarczyk Katarzyna

4

296,193

KIEROWNIK REFERATU PODATKOWEGO

Adamczyk Marcin

4A

295

BIURO OBSŁUGI MIESZKAŃCÓW

 Jończyk Karolina, Grygiel Agnieszka, Jasiak Bartłomiej

7

130,132

DOWODY OSOBISTE

Danek Małgorzata, Walas Jolanta, Bąk Marek

8

222,226

MELDUNKI

Radwan Daria, Moskała Honorata

9

221,262

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

Sablik Anna, Grabas Klaudia, Góra Barbara

10

268

 USCURZĄD STANU CYWILNEGO

Przystał Małgorzata, Warchał Bartosz, Iwaszko Marta

12

118,120

Z-CA KIEROWNIKA USC

Talaga Joanna,

13

265

Z-CA KIEROWNIKA USC

Łukasz Rapacki

14

119

REFERAT SPRAW SPOŁECZNYCH

Palmirska Justyna, Rolka Ewelina

16

263

SEKRETARIAT

Głąb Wioleta, Tomiczek Sylwia

17

251

KIEROWNIK WYDZIAŁU ORGANIZACYJNEGO i SPRAW SPOŁECZNYCH

Marta Budzyńska – Sekretarz Gminy, Zastępca Burmistrza Wadowic

18

116

KIEROWNIK WYDZIAŁU PROMOCJI GMINY

Małgorzata Targosz – Storch

22

102

WYDZIAŁ PROMOCJI GMINY

Tomasz Mamcarczyk,


Maria Cholewa, Paulina Medoń-Jagieła, Szydeł Oliwia

23

264


290

KSIĘGOWOŚĆ FINANSOWA

Uchacz Anna, Gawęda Grażyna, Kubera Agnieszka, Zając Beata

25

106

KIEROWNIK FINANSÓW


KSIĘGOWOŚĆ FINANSOWA

Kwarciak Anna


Kleszcz Beata, Radwan Barbara, Brańka Sylwia, Pindel Iwona

26


26

107


220,107

KASA

Bryndza Agnieszka, Jolanta Cieślik

27

109,108

PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ

Piotr Hajnosz

29

110

BIURO RADY MIEJSKIEJ

Dąbrowska Danuta, Potoczek Małgorzata

30 111

WYDZIAŁ ORGANIZACYJNY I SPRAW SPOŁECZNYCH

Nieciąg Agnieszka, Wykręt Kinga, Jamróz Elwira

31

112

REFERAT SPRAW SPOŁECZNYCH

Gracjasz Anna, Gliwa Małgorzata

32

250

WYDZIAŁ ORGANIZACYJNY I SPRAW SPOŁECZNYCH

Knapik Arkadiusz, Badan Dariusz, Malczyk Mateusz, Niemczyk Sebastian

33

291, 292

KADRY

Szczepanik Barbara, Studnicka Beata

34

115

KIEROWNIK WYDZIAŁU SPRAW SPOŁECZNYCH

Joanna Esveld

35

104

WYDZIAŁ GOSPODARKI GRUNTAMI

Ciepły Katarzyna, Stanek Anna, Skowron Alicja

38

200,229

KIEROWNIK WYDZIAŁU GOSPODARKI GRUNTAMI

Kajdas Halina

39

201

WYDZIAŁ GOSPODARKI GRUNTAMI

Świątek Maciej, Żurek Katarzyna, Gębala Jakub, Sadowska Ewa, Studnicka Adrianna

40

225,228

WYDZIAŁ PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO

Leśniak Natalia, Karolina Kardasz, Hajost Agnieszka, Jarzyna Przemysław, Kalińska Anna

42

204

KIEROWNIK WYDZIAŁU PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO

Radwan – Cycoń Teresa

43

203

REFERAT ORGANIZACYJNY

Ogiegło-Kaczyńska Agnieszka, Piwowarczyk Marcin, Cygan Agnieszka, Kucharska Magdalena

44

205,207

WYDZIAŁ INWESTYCYJNY

Zaczyńska Aneta, Karpiński Michał, Mrzygłód Gabriela, Grajny Paweł

45

219,206

WYDZIAŁ INFRASTRUKTURY I ROZWOJU

Gryga Jarosław, Sadowski Maciej
Góra Marek, Tyrpa-Indyk Magdalena

46

215,270

WYDZIAŁ INFRASTRUKTURY I ROZWOJU

Mżyk Tomasz, Gliwa Kinga, Dybek-Ramza Agnieszka, Mateusz Kajfasz

47

209,166

WYDZIAŁ INFRASTRUKTURY I ROZWOJU

Roman Gawlik, Grajny Krzysztof, Kencka Paulina, Guzdek Dawid

48

283

WYDZIAŁ INWESTYCJI

Skaczylas Agnieszka, Nowak Magdalena, Gajczak-Matuśniak Sabina

49

231,230

KIEROWNIK WYDZIAŁU INFRASTRUKTURY I ROZWOJU

Wojewodzic Agnieszka

50

114

WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA

Nowak Emilia, Paździora Katarzyna, Janiczak Wacław,

51

218

WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA

Pieróg Natalia, Stuglik Bogdan, Wodniak Dariusz

52

210

KIEROWNIK WYDZIAŁU OCHRONY ŚRODOWISKA

Grzybowska Bożena

53

211

WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA

Molenda Paulina, Żmija Anna, Sikora Zuzanna

54

212

KSIĘGOWOŚĆ FINANSOWA

Kręcioch Agnieszka, Dobisz Jadwiga, Sikora-Mamcarczyk Justyna, Niewidok Sabina

55

213,100

KIEROWNIK WYDZIAŁU ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

WYDZIAŁ ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Kokoszka Ewa

Sikora Anna, Krzyżanowska-Holcman Ewelina, Molenda Paulina, Żmija Anna, Sikora Zuzanna

56

214

KIEROWNIK WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO

WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO

Mamcarczyk Beata,

Miczko Agnieszka

57

216

Wprowadzono: 29 listopada 2019