Rady Osiedlowe

Jesteś tutaj : Strona główna / Urząd / Samorząd / Rady Osiedlowe
NUMER TEREN PRZEWODNICZĄCY
Nr 1 Gorzeń

ulice: Beskidzka, Błonie, Brzozowa, dr Józefa Putka, Energetyków, Gotowizna, Groble, Jaworowa, Jędrzeja Wowry, Kasztanowa, Leśna, Niwy, Podgórska, Pogodna, Polna, 12 Pułku Piechoty, Spokojna, Szkolna, Świerkowa, Tatrzańska, Wincentego Bałysa, Wiosenna, Zegadłowicza, Zielona

  1. Przewodnicząca – Anna Lasek – 600 390 880
  2. Zastępca – Łukasz Binkowski – 600 877 616
  3. Sekretarz – Lidia Koch – 502 199 228
  4. Adamczyk Damian
  5. Filek Jadwiga
  6. Gwóźdź Tomasz
  7. Handzlik Agnieszka
  8. Harmata Celina
  9. Homel Aneta
  10. Korzeniowski Tomasz
  11. Kukla Marek
  12. Lasek Weronika
  13. Łazanowski Zbigniew
  14. Skowronek Józef

Nr 2 Zaskawie

osiedla: Jedność, Jesionowe

ulice: Baśniowa, Boh. Monte Cassino, Chopina, Fabryczna, Jana Matejki, Jasna, Kochanowskiego, Konstytucji 3 Maja, Lwowska /nr 33-107/, Marszałka Józefa Piłsudskiego (od ul. Lwowskiej do ul. Legionów), Miedzne, Młyńska, Sportowców, Wałowa, Wenecja, Zaskawie, Zygmunta I Starego, Źródlana

  1. Przewodniczący – Zemanek Robert – 501 727 985
  2. Zastępca – Bożena Flasz – 533 990 957
  3. Sekretarz – Porzycka-Karasińska Aneta – 698 623 931
  4. Brańka Małgorzata
  5. Haśkiewicz Feliks
  6. Mamcarczyk Andrzej
  7. Niesyty Rafał
  8. Stopa Katarzyna

Nr 3 M. Wadowity

osiedle: Marcina Wadowity

ulice: Gimnazjalna, Kościelna, Marcina Wadowity, Mydlarska, Pl.Boh.Getta, Pl. Jana Pawła II, Piaskowa, Zatorska

  1. Przewodniczący – Jóźwiak Witold – 602 878 350
  2. Zastępca – Kłobuch Zdzisław – 600 754 702
  3. Sekretarz – Młodzik Dagmara – 502 189 203
  4. Bercal Wanda
  5. Kłobuch Marcin
  6. Kozłowska Anna
  7. Pietras Maria
  8. Senkiw Maria
Nr 4 XX-lecia

osiedle: XX-lecia Konstytucji RP

ulice: Legionów, Marszałka Józefa Piłsudskiego (od ul. Legionów do ul. Nadbrzeżnej), Niecała, Sienkiewicza /nr 3, 6, 14, 16, 18/ Żeromskiego

  1. Przewodniczący – Meus Stanisław – 602 663 460
  2. Zastępca – Warchał Marian – 976 883 030
  3. Sekretarz – Musiał Ryszard – 602 810 348
  4. Bednarz Stanisław
  5. Ochman Mirosław
  6. Stodulski Dariusz
  7. Szczur Rafał
  8. Wisła Lilianna
Nr 5
Karmelicka

ulice: Iwańskiego, Jagiellońska, Karmelicka, Krasińskiego, Mickiewicza, Pl. Kościuszki, Sadowa, Słowackiego, Sobieskiego, Spadzista, Szpitalna, Trybunalska, Żwirki i Wigury

  1. Przewodnicząca – Irena Węgrzyn – 668 160 583
  2. Zastępca – Tadeusz Baran – 664 290 885
  3. Sekretarz – Sebastian Mlak – 795 486 801
  4. Ficek Szymon
  5. Kowalski Tomasz
  6. Pacut Grzegorz
  7. Płonka Janusz
  8. Podsadecki Piotr
  9. Porabik Kazimierz

Nr 6 Westerplatte

osiedla: Słoneczne, Podhalanin

ulice: dr Edmunda Wojtyły, E. i K. Wojtyłów, Krakowska, Marszałka Józefa Piłsudskiego (od ul. Nadbrzeżnej do ul. Wojska Polskiego), Nadbrzeżna /nr 22, 39, 43, 44, 45, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 69, 77, 79, 83/, Pl. Obr. Westerplatte, Podstawie, Sienkiewicza /oprócz nr 3, 6, 14, 16, 18/, Sikorskiego, Teatralna, Wąska, Wojska Polskiego, Zacisze

  1. Przewodniczący – Kołacz Andrzej – 507 345 587
  2. Zastępca –Szkutnik Mirosława – 734 420 855
  3. Sekretarz – Ryba Zofia – 500 564 356
  4. Biernot Stanisława
  5. Jamróz Karol
  6. Jankoś Danuta
  7. Kaliciński Bogusław
  8. Klaczak Regina
  9. Matyjasik Józef
  10. Sordyl Henryka
  11. Westwalewicz Stanisław
  12. Wysogląd Marta

Nr 7 Łąki, Piastowskie

osiedla: Łąki, Piastowskie

ulice: Ady Sari, Barska, Batorego, Gen. Bruno Olbrychta, Janiny Brzostowskiej, Graniczna, Łazówka, Marszałka Józefa Piłsudskiego (od ul. Wojska Polskiego do ul. Kościuszki w Choczni), Nadbrzeżna /oprócz nr 22, 39, 39A, 43, 44, 45, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 69, 77, 79, 83/, prof. Władysława Nikiborca, Generała Pułaskiego, Rodziny Nowobilskich, Widok, Wiśniowa

  1. Przewodniczący – Mariusz Stroka – 606 251 498
  2. Zastępca – Jasiński Piotr – 790 540 030
  3. Sekretarz – Marczyński Oskar – 609 266 322
  4. Adamczyk Andrzej
  5. Dudek Stefan
  6. Książek Wojciech
  7. Kubera Jadwiga
  8. Lewandowski Tomasz
  9. Malinowski Piotr
  10. Sikora Adam
  11. Smagło Leszek

Nr 8
kOPERNIKA

osiedle: Kopernika
ulice: Al. M. B. Fatimskiej, Cicha, Krótka, Lwowska /nr 1-31, 2-90/, Podmiejska, Poprzeczna

  1. Przewodniczący – Ciepły Marek – 606 770 939
  2. Zastępca – Ornecka Magdalena – 501 709 151
  3. Sekretarz – Błasiak Łukasz – 502 651 466
  4. Bartel Piotr
  5. Gąsiorowska Małgorzata
  6. Korzeniowska Katarzyna
  7. Majkowska-Kochan Iwona
  8. Mydlarz Iwona
Nr 9
Pod Skarpą

osiedle: Pod Skarpą

ulice: Al. Wolności, Jaśminowa, Kalinowa, Klonowa, Kwiatowa, Leszczynowa, Lipowa, Parkowa, Sosnowa, Spółdzielców, Topolowa

 

  1. Przewodniczący – Pająk Agnieszka – 606 636 178
  2. Zastępca – Guzik Tomasz – 531 532 592
  3. Sekretarz – Widlarz Michał – 792 313 481
  4. Guzik Agnieszka
  5. Pająk Paweł
  6. Widlarz Anna
  7. Widlarz Ryszard
  8. Wiecheć Stanisława

Pliki do pobrania:

Wprowadzono: 4 grudnia 2015

-