Konkurs grantowy Kulczyk Foundation

Jesteś tutaj : Strona główna / NGO / Konkursy dla NGO / Konkurs grantowy Kulczyk Foundation

W tegorocznej drugiej edycji Kulczyk Foundation przeznaczy łącznie kwotę 100 tys. zł na projekty, w których, dzięki nowo powstałej infrastrukturze, dochodzi do niezwykle pozytywnych przeobrażeń społecznych, choćby w mikroskali. Na pojedynczy projekt wywalczyć można kwotę maksymalnie 25 tys. zł, zatem będzie nie mniej niż 4 zwycięzców! Szczegóły dotyczące konkursu znaleźć na stronie internetowej, gdzie znajduje się też wyjaśnienie, dlaczego zdaniem grantodawcy tak duże znaczenie ma infrastruktura. Organizator konkursu liczy na to, że wnioskodawcy przedstawią mu naprawdę ciekawe projekty trwałych przeobrażeń otaczającej rzeczywistości i te przeobrażenia będą katalizatorem zmiany społecznej.

W każdym roku kalendarzowym odbywają się dwie edycje Konkursu Grantowego Kulczyk Foundation. Zwycięzców pierwszej edycji poznamy do 15 sierpnia 2016 r. a drugiej – 15 lutego 2017 r.

Co trzeba zrobić by przybliżyć się do zwycięstwa?

1. Przeczytać uważnie, dlaczego zależy nam na INFRASTRUKTURZE: http://kulczykfoundation.org.pl/media/63314/granty.pdf

2. Przeczytać dokładnie REGULAMIN:
http://kulczykfoundation.org.pl/media/63134/regulamin-konkursu-grantowego_2016.pdf

3. Zapoznać się z FORMULARZEM APLIKCYJNYM i wypełnić go: http://kulczykfoundation.org.pl/media/63338/kf_formularz-final.doc

4. Przesłać wniosek zgodnie z regulaminem. Wszystko co trzeba wiedzieć o konkursie dostępne jest na stronie http://www.kulczykfoundation.org.pl w zakładce „wsparcie”.

Wprowadzono: 25 lipca 2016