Rady Osiedlowe

Rady Osiedlowe

NUMER

TERENPRZEWODNICZĄCY
Nr 1 Gorzeń

ulice: Beskidzka, Błonie, Brzozowa, dr Józefa Putka, Energetyków, Gotowizna, Groble, Jaworowa, Jędrzeja Wowry, Kasztanowa, Leśna, Niwy, Podgórska, Pogodna, Polna, 12 Pułku Piechoty, Spokojna, Szkolna, Świerkowa, Tatrzańska, Wincentego Bałysa, Wiosenna, Zegadłowicza, Zielona

1. Przewodniczący - Korzeniowski Tomasz - 503 034 565
2. Zastępca – Wasyliszyn Marek - 605 968 566
3. Sekretarz - Żmij Józef - 692 344 800
4. Brańka Katarzyna
5. Filek Jadwiga
6. Gwóźdź Tomasz
7. Łazanowski Zbigniew
8. Skowronek Józef
9. Targosz Dorota
10. Tatar Tadeusz
11. Wójcik Robert
12. Ziętek Beata

Nr 2 Zaskawie

osiedla: Jedność, Jesionowe

ulice: Baśniowa, Boh. Monte Cassino, Chopina, Fabryczna, Jana Matejki, Jasna, Kochanowskiego, Konstytucji 3 Maja, Lwowska /nr 33-107/,  Miedzne, Młyńska, Sportowców, Wałowa, Wenecja, Zaskawie, Zygmunta I Starego, Źródlana

1. Przewodniczący - Zemanek Robert - 501 727 985
2. Zastępca – Pułecki Damian - 509 636 154
3. Sekretarz - Porzycka-Karasińska Aneta - 698 623 931
4. Brańka Małgorzata
5. Flasz Bożena
6. Haśkiewicz Feliks
7. Kubera Józef
8. Malczyk Jerzy
9. Mamcarczyk Andrzej
10. Niesyty Rafał
11. Stopa Katarzyna

Nr 3 M. Wadowity

osiedle: Marcina Wadowity

ulice: Gimnazjalna, Kościelna, Marcina Wadowity, Mydlarska, Pl.Boh.Getta, Pl. Jana Pawła II, Piaskowa, Zatorska

1. Przewodniczący - Jóźwiak Witold - 602 878 350
2. Zastępca – Kłobuch Zdzisław - 600 754 702
3. Sekretarz - Młodzik Dagmara - 502 189 203
4. Brańka Anna
5. Chruszcz Anna
6. Kochman Robert
7. Pietras Maria
8. Senkiw Maria
9. Ślizowski Jerzy

Nr 4 XX-lecia

osiedle: XX-lecia

ulice: Legionów, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Niecała, Sienkiewicza bl. nr 14, Żeromskiego

1. Przewodniczący - Meus Stanisław - 602 663 460
2. Zastępca – Warchał Marian - 976 883 030
3. Sekretarz - Musiał Ryszard - 602 810 348
4. Bednarz Stanisław
5. Górny Tomasz
6. Kopytyńska Danuta
7. Piwowarczyk Piotr
8. Prokopiuk Piotr
9. Szczur Rafał

Nr 5
Karmelicka

ulice: Iwańskiego, Jagiellońska, Karmelicka, Krasińskiego, Mickiewicza, Pl. Kościuszki, Sadowa, Słowackiego, Sobieskiego, Spadzista, Szpitalna, Trybunalska, Żwirki i Wigury

1. Przewodniczący - Kamińska Janina - 784 512 358
2. Zastępca – Bal Ryszard - 663 766 101
3. Sekretarz - Wesołowska Jadwiga - 33 823-47-06
4. Dziedzic Józefa
5. Ficek Szymon
6. Kowalski Tomasz
7. Lorkowska Ewa
8. Mlak Sebastian
9. Mlost Marek
10. Płonka Janusz
11. Porabik Kazimierz
12. Suknarowska Elżbieta
13. Talaga Maria
14. Węgrzyn Irena
15. Żmuda Michał

Nr 6 Westerplatte

osiedle: Słoneczne

ulice: E. i K. Wojtyłów,Krakowska, Nadbrzeżna /nr 22, 39, 43, 44, 45, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 69, 77, 79, 83/, Pl. Obr. Westerplatte, Podstawie, Sienkiewicza /oprócz bl. nr 14/, Sikorskiego, Teatralna, Wąska, Wesoła, Wojska Polskiego, Zacisze

1. Przewodniczący - Kołacz Andrzej - 507 345 587
2. Zastępca – Matyjasik Józef - 664 699 255
3. Sekretarz - Biernot Stanisława - 502 455 452
4. Dyrcz Sławomir
5. Jankoś Danuta
6. Paśnik Katarzyna
7. Ryba Zofia
8. Sordyl Henryka
9. Westwalewicz Edward
10. Westwalewicz Stanisław

Nr 7 Łąki, Piastowskie

osiedla: Łąki, Piastowskie

ulice: Ady Sari, Barska, Batorego, Gen. Bruno Olbrychta, Janiny Brzostowskiej, Graniczna, Łazówka, Nadbrzeżna /oprócz nr 22, 39, 43, 44, 45, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 69, 77, 79, 83/, prof. Władysława Nikiborca, Generała Pułaskiego, Rodziny Nowobilskich, Widok, Wiśniowa

1. Przewodniczący - Tatar Stanisław - 873-85-22/dom
2. Zastępca – Jasiński Piotr - 790 540 030
3. Sekretarz - Marczyński Oskar - 602 116 438
4. Danek Bogusław
5. Dudek Stefan
6. Koźbiał Bartłomiej
7. Książek Wojciech
8. Malinowski Piotr
9. Smagło Leszek
10. Stroka Mariusz

Nr 8
kOPERNIKA

osiedle: Kopernikaulice: Al. M. B. Fatimskiej, Cicha, Krótka, Lwowska /nr 1-31, 2-82/, Podmiejska, Poprzeczna

1. Przewodniczący - Ciepły Marek - 606 770 939
2. Zastępca – Ornecka Magdalena - 501 709 151
3. Sekretarz - Błasiak Łukasz - 502 651 466
4. Goczał Maria
5. Irzyk Remigiusz
6. Kopytyńska-Smolik Małgorzata
7. Korzeniowska Katarzyna
8. Matusik Janina
9. Mydlarz Iwona
10. Noga Krystyna
11. Nogala Zbigniew
12. Obrzut Jolanta
13. Oleksy Stefan
14. Tomczyk Anna
15. Waszkiewicz Dariusz

Nr 9
Pod Skarpą

osiedle: Pod Skarpą

ulice: Al. Wolności, Jaśminowa, Klonowa, Kwiatowa, Leszczynowa, Lipowa, Parkowa, Sosnowa, Spółdzielców, Topolowa

Beszter Stanisław

t. (33) 823-29-16

Pliki do pobrania: