Tego u nas jeszcze nie było ! Flair Truck Wadowice 2020

Jesteś tutaj : Strona główna / Bez kategorii / Tego u nas jeszcze nie było ! Flair Truck Wadowice 2020

Wirujące w powietrzu butelki i powstające w magicznym rytmie kolorowe drinki to niepowtarzalny i zaskakujący show, który pewnością warto zobaczyć.  Rezerwujcie najbliższy czwartek, bo będzie się działo !

 

Flair Truck Wadowice 2020 to międzynarodowy konkurs barmańskiej sztuki FLAIR, na którym pojawi się 16 zawodników z 7 krajów Europy, takich jak: Polska, Łotwa, Włochy, Ukraina, Szwecja, Belgia oraz Czechy.

Pokaz barmański w stylu flair polega na niekonwencjonalnym i efektownym przygotowywaniu drinków, w czasie którego wykonuje się skomplikowane ewolucje sprzętem barmańskim, szkłem i butelkami.

Organizatorem wydarzenia jest Dawid Kawłatow – założyciel Agencji Barmańskiej Bar de Prix.  Dawid należy do czołówki polskich barmanów, jest zdobywcą szeregu nagród w konkursach barmańskich w Polsce i za granicą.

W czwartkowych (24 września) zawodach sędziować będą panowie Adam Brańczyk i Przemysław Sysło – barmani o niesamowitym bagażu doświadczeń, ikony światowej i polskiej sceny flairowej, od kilku lat najważniejszy duet sędziowski w naszym kraju.

Eliminacje rozpoczną się już od godziny 16.00 w Restauracji Cud Malina (Wadowice, Pl. Kościuszki 22) i potrwają około dwóch godzin, w trakcie których jury wyłoni 10 najlepszych zawodników. Finaliści będą czarować swoimi umiejętnościami jurorów oraz publiczność od godziny 19.30 – to warto zobaczyć na własne oczy!

Organizatorzy przygotowali dla publiczności liczne nagrody i niespodzianki. Wstęp wolny !

 

Wprowadzono: 15 września 2020