Tak basen w Wadowicach świętował swoje 20 urodziny!

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Sport w Gminie Wadowice / Tak basen w Wadowicach świętował swoje 20 urodziny!

Od piątku (25.11) aż do niedzieli (27.11) Basen w Wadowicach hucznie świętował swoje 20 urodziny! Z tej okazji przygotowano szereg atrakcji i wydarzeń, które uświetniały jubileusz!

DSC 0453 1024x690 - Tak basen w Wadowicach świętował swoje 20 urodziny!

Ale ten czas szybko leci! W tym roku mija 20-lecie basenu Delfin! Z perspektywy czasu widać, że obiekt cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców i nie tylko. Z okazji 20. lecia Kryta Pływalnia Delfin przygotowała dla Państwa szereg ciekawych propozycji!

W ramach urodzin w piątek (25.11) odbył się Sztafetowy Maraton Pływacki, którego organizatorem było I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity. Na sobotę przygotowano Wadowicką Integracyjną Galę Pływacką organizowaną przez Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dać Szansę”. W ostatni dzień jubileuszu miał miejsce XI Puchar Wadowic w pływaniu, organizatorem był PUKS Karol Wadowice, a o godzinie 15:00 odbył się spektakularny pokaz pływania artystycznego Klubu AZS OŚ Poznań.

Warto wspomnieć, że cała kwota zebrana podczas zawodów zostanie przekazana przez organizatora dla Oliwierka z Wadowic chorego na SMA. Zobaczcie relacje z tych emocjonujących dni!

Pokaz pływania artystycznego Klubu AZS OŚ Poznań, którego trenerem jest Pani Alona Szczepańska – zdobywczyni nagród na Mistrzostwach Europy. Warto również wspomnieć, że jej podopieczne są przedstawicielkami kadry narodowej w pływaniu artystycznym! Zobaczcie sami jak to wyglądało.

 

Podczas obchodów zebrano potężną sumę zasilającą konto małego Oliwierka z Wadowic chorego na SMA. Podczas trzech dni zebrano aż 13 385,50 zł!

20leciebasenu - Tak basen w Wadowicach świętował swoje 20 urodziny!

 

Dziękujemy wszystkim osobom za zaangażowanie i tak liczne przybycie!
 
sponsorzy - Tak basen w Wadowicach świętował swoje 20 urodziny!

Wprowadzono: 28 listopada 2022

-