Edukacja w Gminie Wadowice

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Edukacja w Gminie Wadowice
Oferta edukacyjna CKZiU Nr 2 w Wadowicach

Oferta edukacyjna CKZiU Nr 2 w Wadowicach

Zapraszamy uczniów do zapoznania się z ofertą edukacyjną Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Wadowicach na rok 2021/2022...

czytaj więcej

Ruszyła rekrutacja do przedszkoli i szkół podstawowych

Ruszyła rekrutacja do przedszkoli i szkół podstawowych

Od 1 marca ruszyła rekrutacja do pierwszych klas szkoły podstawowej i od 8 marca do miejskich przedszkoli na nowy rok szkolny 2021/2022. Wszelkie informacje na temat kryteriów i harmonogramu rekrutacji, jak również wnioski do pobrania, dostępne są w zakład...

czytaj więcej

„Kleczańskie Czeresienki” w ogólnopolskim projekcie ekologicznym „Tradycyjny sad”

„Kleczańskie Czeresienki” w ogólnopolskim projekcie ekologicznym „Tradycyjny sad”

Uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Kleczy Dolnej pod kierunkiem dyrektora szkoły mgr Piotra Porębskiego oraz nauczycieli mgr Justyny Leja-Pindelskiej, mgr Haliny Michalskiej, mgr Anny Żak, biorą udział w ogólnopolskim projekcie ekologicznym pt.: &b...

czytaj więcej

Na miejsce OPP żłobek i oddział przedszkolny

Na miejsce OPP żłobek i oddział przedszkolny

To dobry czas dla wadowickiej oświaty. Dwa kolejne świetnie przygotowane wnioski uzyskały dofinansowania, dzięki którym w placówkach publicznych 34 dzieci więcej zostanie objęte opieką przedszkolną i żłobkową. W ramach dotacji rz&#...

czytaj więcej

W ramach Małopolskiej Tarczy kolejne laptopy dla szkół

W ramach Małopolskiej Tarczy kolejne laptopy dla szkół

Już 151 laptopów, staraniem gminy Wadowice, trafiło do najbardziej potrzebujących uczniów szkół podstawowych, którym brak sprzętu mocno utrudniał lub uniemożliwiał naukę zdalną. Wkrótce, dzięki dotacji pozyskan...

czytaj więcej

Stawiamy na nowoczesną edukację. Wielka dotacja dla gminnych szkół

Stawiamy na nowoczesną edukację. Wielka dotacja dla gminnych szkół

Matematyka, informatyka, geografia, fizyka, chemia, biologia, języki obce – różnie to z nauką tych trudnych przedmiotów u dzieci bywa. A gdyby tak wiedza trafiała do nich w sposób nieszablonowy? Poprzez gry, zabawę, eksperymenty, przy użyciu n...

czytaj więcej

Nasze Elfy i Tygryski… zaorały !

Nasze Elfy i Tygryski… zaorały !

Bezprecedensowe zwycięstwo wadowickich przedszkolaków w konkursie promującym Powszechny Spis Rolny 2020. A jak wypadło badanie gospodarstw rolnych na naszym terenie ?...

czytaj więcej

Ponad półtora miliona na stole. Rusza nabór do projektu dla naszych uczniów

Ponad półtora miliona na stole. Rusza nabór do projektu dla naszych uczniów

Gmina Wadowice informuje, że w październiku br. ruszają pierwsze zajęcia edukacyjne realizowane w ramach projektu: „Wyrównanie szans edukacyjnych uczniów szkół podstawowych z gminy Wadowice” dofinansowane z Regionalnego Programu Operacyj...

czytaj więcej

-