Edukacja w Gminie Wadowice

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Edukacja w Gminie Wadowice
Wizyta gości projektu Erasmus+ w Wadowicach

Wizyta gości projektu Erasmus+ w Wadowicach

Od poniedziałku Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wadowicach podejmuje uczniów i nauczycieli z Włoch, Hiszpanii i Estonii, którzy przyjechali do naszego miasta w ramach projektu Erasmus+ „European Cultural Heritage out of the classroooms – E.C.H.O”. Wraz z r&oac...

czytaj więcej

Stypendium dla najzdolniejszych uczniów z Gminy Wadowice

Stypendium dla najzdolniejszych uczniów z Gminy Wadowice

Przypominamy o terminie składania wniosków na wsparcie stypendialne dla najzdolniejszych uczniów. Do 15 września można składać wnioski w Biurze Obsługi Mieszkańca w godzinach pracy urzędu. Wsparcie stypendialne skierowane jest do uczniów s...

czytaj więcej

Wakacje z Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej

Wakacje z Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej

Dyrektor Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Wadowicach przedstawia harmonogram zajęć organizowanych w okresie półkolonii letniej „Lato w OPP” w roku 2022 dla dzieci i młodzieży....

czytaj więcej

Rodzinnie w Babicy

Rodzinnie w Babicy

W niedzielę 12 czerwca 2022 roku przy Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Babicy odbył się  Festyn Rodzinny. Okoliczni mieszkańcy skorzystali z zaproszenia i tłumnie przybyli na imprezę. Tym razem pogoda dopisała i wszystko świetnie się u...

czytaj więcej

Festyn Pod Skarpą

Festyn Pod Skarpą

Niedziela 12 czerwca 2022 r. okazała się dla rodzin uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Wadowicach oraz przyjaciół naszej szkoły dniem pełnym wrażeń. Przygotowania trwały od kilku tygodni. W prace włączyli s...

czytaj więcej

Zapisz się na wakacyjne zajęcia w bibliotece!

Zapisz się na wakacyjne zajęcia w bibliotece!

Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią i obostrzeniami covidowymi Wadowicka Biblioteka Publiczna powraca z wakacyjnymi zajęciami dla dzieci! Będzie twórczo, ciekawie, różnorodnie, a  przy okazji z ważnym przesłaniem!  W tym roku&nbs...

czytaj więcej

Ortograficzne potyczki

Ortograficzne potyczki

6 czerwca odbył się finał Gminnego Konkursu Ortograficznego „Mistrz Ortografii 2022” organizowanego przez Szkołę Podstawową w Wysokiej we współpracy z Wadowickim Centrum Kultury. Uczestnicy, wyłonieni w szkolnych eliminacjach, musieli si...

czytaj więcej

Gminny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych i Niemieckojęzycznych

Gminny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych i Niemieckojęzycznych

W Szkole Podstawowej nr 4 w Wadowicach, 3 czerwca br. przeprowadzona została IV Edycja  Gminnego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych i Niemieckojęzycznych. Wydarzenie swoim patronatem objął Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński. Konkurs  skierowany by&...

czytaj więcej

-