Szkoła fascynującym miejscem odkryć

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Edukacja w Gminie Wadowice / Szkoła fascynującym miejscem odkryć

Dyrektor i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 2 w Wadowicach zapraszają na cykl warsztatów dla przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach pod hasłem „Szkoła fascynującym miejscem odkryć” realizowanych w dniach 04.03 – 18.03.2024 r. (zgodnie z załączonym harmonogramem), którego zwieńczeniem będzie III Wiosenny Turniej Przedszkolaka organizowany pod patronatem Burmistrza Wadowic Pana Bartosza Kalińskiego.

Plakat - Szkoła fascynującym miejscem odkryć

Impreza odbędzie się w dniu 20 marca 2024 r. w godzinach od 9.00 do 11.30 w budynku przy ulicy Sienkiewicza 9 w Wadowicach.

Zapraszamy do zgłaszania z placówek 8-osobowych drużyn składających się z dzieci sześcioletnich. W przypadku przedszkoli, które mają kilka oddziałów zerowych możliwe jest dokonanie zgłoszenia reprezentacji dla każdego z oddziałów. Pozostali członkowie grup mogą kibicować swoim kolegom (mile widziane są transparenty oraz stroje dla kibiców).

W naszej Szkole na każdego uczestnika czekają niespodzianki, ponieważ Organizator przygotował nagrody dla najlepszych drużyn, dla pozostałych uczestników turnieju nagrody pocieszenia, a dla kibiców drobne upominki. Zapraszamy także dzieci, które chcą kibicować swojej drużynie.

Prosimy o potwierdzenie udziału w Turnieju telefonicznie lub drogą mailową poprzez sekretariat Szkoły.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Wprowadzono: 27 lutego 2024

Pliki do pobrania: