Wydział Promocji Gminy

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy
Startuje Turniej Mikołajkowy. Mikołaj, Cheerleaderki, 80 meczów i super nagrody. Będzie się działo!

Startuje Turniej Mikołajkowy. Mikołaj, Cheerleaderki, 80 meczów i super nagrody. Będzie się działo!

Koszulki, piłki i rękawice słynnych piłkarzy, bony na wynajem balii kąpielowej, bilety do Energylandii i kina, zaproszenia na masaż i SPA, vouchery do  restauracji, karnety na siłownie i basen, świąteczne paczki i dużo słodyczy. To wszystko...

czytaj więcej

Odkryjcie z nami historię Barwałdu!

Odkryjcie z nami historię Barwałdu!

Zapraszamy na spotkanie dotyczące najciekawszych zakamarków historii Barwałdu i niezwykłych tajemnic jego mieszkańców. Po nieznanej historii oprowadzą Was dr hab. Konrad Meus i dr hab. Tomasz Graff....

czytaj więcej

Święta za pasem – zapraszamy na Wadowicki Jarmark i Wigilię u Wojtyłów z Martą Bizoń!

Święta za pasem – zapraszamy na Wadowicki Jarmark i Wigilię u Wojtyłów z Martą Bizoń!

Tegoroczna Wigilia u Wojtyłów będzie wyjątkowo huczna, bo cel jest również szczególny – wszystkie ręce na pokład dla Oliwierka! Zapraszamy smakoszy, miłośników dobrej muzyki oraz szczególnie serdecznie wszystkie dzieci....

czytaj więcej

Dołącz do pierniczkowej akcji dla Oliwierka!

Dołącz do pierniczkowej akcji dla Oliwierka!

Lubisz i potrafisz piec? Wspaniale! A może jesteś fanem chrupania pysznych pierniczków? Jeszcze lepiej! Dołącz do akcji – każdy piernikowy smakosz przybliża małego Oliwierka do celu!...

czytaj więcej

Zimno, zimniej… gorąco! Taka akcja dla Oliwierka

Zimno, zimniej… gorąco! Taka akcja dla Oliwierka

Morsujecie czy nie, tę imprezę naprawdę warto wpisać w kalendarz! W niedzielę 4 grudnia w pięknych okolicznościach przyrody poprawicie kondycję, dobrze zjecie, a na koniec… popłyniecie statkiem! Sprawdźcie co przygotowali organizatorzy....

czytaj więcej

Konferencja „Wpływ rodziny Wojtyłów na postawy wobec chorych i cierpiących”

Konferencja „Wpływ rodziny Wojtyłów na postawy wobec chorych i cierpiących”

W imieniu Małopolskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Krakowie, Kolegium Pielęgniarek i Położnych Rodzinnych w Polsce, Katolickiego Stowarzyszenia Pielęgniarek i Położnych Polskich Oddział Kraków oraz Burmistrza Wadowic Ba...

czytaj więcej

Historia Wadowic, jakiej nie znacie!

Historia Wadowic, jakiej nie znacie!

Zapraszamy na spotkanie dotyczące najciekawszych zakamarków historii naszego miasta i niezwykłych tajemnic jego mieszkańców. Po nieznanej historii Wadowic oprowadzą Was dr hab. Konrad Meus i dr hab. Tomasz Graff....

czytaj więcej

Gotowi na kosmiczny mecz? 6 MBK już blisko!

Gotowi na kosmiczny mecz? 6 MBK już blisko!

Już 26 i 27 listopada będzie miał miejsce 6. Memoriał Braci Kunowskich – turniej koszykarski upamiętniający legendarne postacie z naszego miasta: braci Adama i Marka Kunowskich oraz zmarłych koszykarzy i działaczy klubu MKS Skawa Wadowice. Musisz tam być!...

czytaj więcej

-