Takiego Dnia Dziecka jeszcze w Wadowicach nie było! [FOTO, VIDEO]

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Sport w Gminie Wadowice / Takiego Dnia Dziecka jeszcze w Wadowicach nie było! [FOTO, VIDEO]

Kilka tysięcy osób przewinęło się w piątek (3.06) przez Park Miejski w Wadowicach. W ciągu czterech godzin rozdaliśmy 1000 darmowych lodów, kilkanaście biletów do Energylandii, kilka rakiet do tenisa, setki gadżetów gminnych i rower, który wygrała Kornelia z Wadowic. Było dużo muzyki i dużo sportu, a cała impreza zakończyła się magicznym pokazem iluzjonisty, który wprawił dzieciaki w osłupienie! 

6 1024x684 - Takiego Dnia Dziecka jeszcze w Wadowicach nie było! [FOTO, VIDEO]

Imprezę w Parku zainaugurował występ zespołów wokalnych Wadowickiego Centrum Kultury: Kiwi i Mango. Po owocnym koncercie na scenie zaprezentowały się zespoły taneczne Ogniska Pracy Pozaszkolnej. O 17:00 mogliśmy wysłuchać bajkowego koncertu Agaty Serwin i Daniela Najbora. I na koniec nasza wisienka na torcie: pokaz magiczny iluzjonisty Adriana Mitoraja!

Ponadto nie zabrakło darmowych lodów dla wszystkich dzieci, tańców i zabaw z animatorami, jogi dla dzieci, dmuchańców, brokatowych tatuaży i balonowych zwierzaków, warsztatów rękodzieła z DPS Parkowa, warsztatów pierwszej pomocy z harcerzami z Grupy Ratowniczej Hufca Ziemi Wadowickiej ZHP, stoiska animacyjnego Empol, rozgrywek szachowych z klubem Wieża Wadowice, konkursów i animacji sportowych z klubami sportowymi: MKS Skawa Wadowice, PUKS Karol, Olimpia Chocznia, KS Zaskawianka Wadowice, Seido Karate, ULKS Sokole Oko Zawadka, KS Szpada Wadowice.

Dziękujemy wszystkim instytucjom zaangażowanym w organizację imprezy, a w szczególności: Wadowickie Centrum Kultury, MKS Skawa Wadowice, PUKS Karol Wadowice, Klub Sportowy Zaskawianka Wadowice, Daniel Najbor, Agata Serwin, Shiro Sagi Dojo Wadowice, Klub Szermierzy Szpada Wadowice, ULKS Sokole Oko Zawadka, LKS Olimpia Chocznia, Hufiec Ziemi Wadowickiej, Kolorowy świat animacji, TKKF Leskowiec ,Wieża Wadowice, Empol.

Wprowadzono: 7 czerwca 2022