Gry i zabawy, tor przeszkód… takie wakacje na orliku!

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji / Gry i zabawy, tor przeszkód… takie wakacje na orliku!

Kontynuujemy akcję „Wakacje na Orliku” i tym razem kierujemy ofertę do dzieci w wieku 4-10 lat. Animatorzy Orlika w Wadowicach organizują bezpłatne zajęcia sportowe dla chłopców i dziewczynek. Trenujemy w każdy wakacyjny poniedziałek o godzinie 9:00.

Ważna informacja dla dzieciaków, którzy niedawno rozpoczęli wakacje. W każdy poniedziałek na wadowickim orliku zorganizowane będą gry i zabawy dla dzieciaków w wieku 4-10 lat.

Zajęcia będą prowadzone przez animatora orlika Macieja Skawinę. Pierwszy taki trening odbył się w minioną niedzielę podczas meczu na stulecie urodzin św. Jana Pawła II. Dzieciaki mieli do pokonania niełatwy tor przeszkód, a za linią mety czekały na nich drobne upominki, ufundowane przez Gminę Wadowice. Zajęcia odbywają się w każdy wakacyjny poniedziałek o godzinie 9:00. 

Celem treningów jest propagowanie zdrowego trybu życia poprzez sport oraz wychowywanie, rozwój dzieci w środowisku rówieśników.

Zajęcia są bezpłatne, nie obowiązują żadne zapisy, a terminach kolejnych zajęć będziemy informować na bieżąco na Facebooku: Orlik Wadowice.

ℹWięcej informacji pod numerami telefonów naszych animatorów:

📞Maciej Skawina – 501-051-178

📞Tomasz Mamcarczyk – 512-448-952

To nie jedyna wakacyjna oferta. 1 lipca osób od 15 roku życia ruszyły bezpłatne zajęcia z samoobrony. Treningi te odbywają się w każdą środę o godzinie 19:00, niezależnie od warunków pogodowych. Zajęcia prowadzi Rafał Czapla, który od 37 lat uprawia sztuki walki. Od 26 lat jest instruktorem Karate, szkoleniowcem systemu samoobrony MDS (Mastro Defence System) oraz prezesem Wadowickiego Klubu Sportowego SEIDO KARATE. Prowadzi ponadto treningi z Kobudo, Iaido i Kenjutsu. 

To nie wszystko. Kolejne oferty wakacyjne przedstawimy już niebawem!

Wprowadzono: 10 lipca 2020