Oficjalne otwarcie boiska w Kleczy!

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Projekty dofinansowane / Oficjalne otwarcie boiska w Kleczy!

Przez lata dzieci z Kleczy Dolnej marzyły o swoim własnym boisku sportowym. Wszystko zmieniło się kilka tygodni temu, gdy ukończono prace związane z budową boiska. Oficjalne otwarcie odbyło się w niedzielę 18 czerwca, podczas festynu rodzinnego.

355141306 753341703458507 5767393901247643352 n - Oficjalne otwarcie boiska w Kleczy!

Dzieci z niecierpliwością czekały na ten moment, licząc dni i godziny do otwarcia boiska. Ich marzenia stały się rzeczywistością, gdy mogły wreszcie zobaczyć nowe boisko, które zostało zaprojektowane z myślą o nich. Uroczystości towarzyszył festyn rodzinny, nie brakowało na nim loterii fantowej z atrakcyjnymi nagrodami, występów najmłodszych dzieci, zabaw sportowych a także festiwalu kolorów.
Budowa boiska oficjalne zakończyła się już kilka tygodni temu, jednak podczas pikniku rodzinnego oficjalnie przekazano obiekt. Boisko powstało przy Szkole Podstawowej w Kleczy Dolnej.
Koszt tej inwestycji wyniósł 1,1 miliona złotych, z czego 200 tys. zł pozyskaliśmy z Urzędu Marszałkowskiego.

Boisko o całkowitych wymiarach 24×42 metry pokryte jest sztuczną trawą bezzasypową. Jest ogrodzone i oświetlone, zatem można z niego korzystać do późnych godzin wieczornych. Zaraz przy boisku znajduje się siłownia zewnętrzna. Korzystanie z obiektu będzie ogólnodostępne i bezpłatne. W celach rezerwacji terminów prosimy o kontakt ze szkołą.

 

Szczególne podziękowania za organizację pikniku należą się: Dyrektorowi, Radzie Rodziców, Nauczycielom oraz Uczniom Zespołu Szkół Publicznych w Kleczy Dolnej.

Wprowadzono: 19 czerwca 2023