Nabór do sieci Miejsc Przyjaznych Rowerzystom

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Sport w Gminie Wadowice / Nabór do sieci Miejsc Przyjaznych Rowerzystom
Rusza kolejna edycja naboru Miejsc Przyjaznych Rowerzystom – potrwa do 30 września 2023 roku. Status Miejsca Przyjaznego Rowerzystom jest przyznawany wszystkim tym obiektom, które posiadają udogodnienia dla turystów rowerowych, w tym m.in. bezpieczne i nieodpłatne miejsce do przechowywania rowerów, sprzęty służące do podstawowych napraw, czy aktualne informacje o punktach serwisowych działających w najbliższej okolicy.

nabor MPR baner - Nabór do sieci Miejsc Przyjaznych Rowerzystom

Korzyści z posiadania certyfikatu MPR

Obiekty wyróżniające się dodatkowymi usługami dedykowanymi rowerzystom, mogą uzyskać przewagę konkurencyjną zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Turystyka rowerowa cieszy się coraz większą popularnością.

Organizator sieci Miejsc Przyjaznych Rowerzystom – Województwo Małopolskie – zobowiązuje się do umieszczania informacji o obiektach posiadających certyfikat MPR między innymi: na stronie internetowej, w social mediach, na mapach rowerowych oraz innych materiałach promocyjnych. Obiekt, który uzyska certyfikat, będzie mógł również używać znaku graficznego „Miejsce Przyjazne Rowerzystom” w swoich działaniach marketingowych.

Aplikacja oraz obecność obiektu w sieci jest nieodpłatna i dobrowolna.

Aplikuj do sieci Miejsc Przyjaznych Rowerzystom. Zgłaszanie obiektu do sieci MPR. Zgłoszenia należy wysyłać poprzez formularze online:

Regulamin

Regulamin nadawania statusu Miejsca Przyjaznego Rowerzystom – Regulamin w pliku pdf

  • E-mail kontaktowy: mpr@umwm.malopolska.pl
  • Tel. 123 796 025

Mapa miejsc z przyznanym certyfikatem MPR w województwie małopolskim do 2022 roku.

Wprowadzono: 12 lipca 2023