Rodzinne Warsztaty z KGW i Biblioteką Publiczną

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Edukacja w Gminie Wadowice / Rodzinne Warsztaty z KGW i Biblioteką Publiczną

Wadowicka Biblioteka Publiczna oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Wysokiej zapraszają dzieci wraz z opiekunami na bezpłatne Rodzinne Warsztaty Świąteczne. Spotykamy się 1 kwietnia o godz. 10.00, by wspólnie przygotować wspaniałe palmy i ozdoby wielkanocne.

plakat wielkanoc maly 723x1024 - Rodzinne Warsztaty z KGW i Biblioteką Publiczną

Organizowane w Wadowickiej Bibliotece Publicznej warsztaty to nie tylko świetna okazja, by ciekawie i twórczo spędzić czas, ale także możliwość poznania zwyczajów związanych z obchodami Świąt Wielkiej Nocy. Dla najmłodszych to również okazja do kultywowania lokalnej tradycji oraz możliwość nabycia nowych umiejętności samodzielnego tworzenia palm i ozdób wielkanocnych. Wykonane w ramach warsztatów świąteczne dekoracje z pewnością wprowadzą domowników w wyjątkowy nastrój!

Na warsztaty obowiązują zapisy! Chętnych prosimy zgłaszać osobiście w Wadowickiej Bibliotece Publicznej lub telefonicznie pod numer 33 8234618.  Liczba miejsc ograniczona!

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapraszamy serdecznie.

Poniżej zdjęcia z ubiegłorocznych warsztatów.

DSC00082 1024x683 - Rodzinne Warsztaty z KGW i Biblioteką Publiczną

DSC00075 1024x683 - Rodzinne Warsztaty z KGW i Biblioteką Publiczną

 

 

Wprowadzono: 23 marca 2023