Spotkanie podsumowujące działalność OSP

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Zarządzania Kryzysowego / Spotkanie podsumowujące działalność OSP

W dniu 14 grudnia 2016 roku w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Choczni odbyło się spotkanie podsumowujące działalność Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Wadowice. W spotkaniu uczestniczyli: Burmistrz Wadowic dr Mateusz Klinowski, Skarbnik Gminy i zarazem Radna Rady Powiatu Pani Bożena Flasz, Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Wadowicach mł.bry. Wojciech Grzybczyk i Dowódca JRG w Wadowicach bryg. Jerzy Leśniakiewicz, Komendant Gminny OSP druh Adam Kociołek oraz Prezesi i Naczelnicy OSP z: Gorzenia Dolnego, Choczni, Kaczyny, Kleczy, Ponikwi, Wadowic, Wysokiej i Stanisławia Górnego.

Kierownik Wydziału Zarządzania Kryzysowego Pani Beata Mamcarczyk omówiła mijający rok 2016 i złożyła szczególne podziękowania za pomoc w zabezpieczeniu Światowych Dni Młodzieży oraz przekazała informację dot. zamierzeń do realizacji na rok 2017.

Burmistrz Wadowic podziękował za całoroczną współpracę i wręczył na ręce Prezesów OSP serdeczne podziękowania dla członków Ochotniczych Straży Pożarnych za zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków Strażaka Ochotnika oraz sumienność i profesjonalizm, które są wzorem oddania służbie publicznej.

Podkreślając, iż taka postawa pokazuje, że strażacy to ludzie którzy znajdują w sobie ogromną potrzebę ofiarności i oddania w niesieniu pomocy mieszkańcom Gminy Wadowice i okolic.

Wprowadzono: 16 grudnia 2016