Uwolnij kreatywność! Naucz się wytwarzać świece sojowe i kosmetyki naturalne!

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji / Uwolnij kreatywność! Naucz się wytwarzać świece sojowe i kosmetyki naturalne!

Święty Mikołaj powoli rozgląda się już za prezentami, warto więc pójść w jego ślady i sprawić prezent swoim bliskim…lub sobie! A nie ma nic piękniejszego niż własnoręcznie przygotowany podarunek, wykonany z pasją i od serca!grafika do artykulu - Uwolnij kreatywność! Naucz się wytwarzać świece sojowe i kosmetyki naturalne!

Już w sobotę 25 listopada Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci i młodzież powyżej 10 lat na wyjątkowe warsztaty! Będziemy tworzyć klimatyczne świece sojowe oraz naturalne kosmetyki.

Na pierwszych warsztatach uczestnicy poznają tajniki tworzenia świec sojowych i krok po kroku wykonają je z instruktorem. Dowiedzą się również, dlaczego warto wybierać woski naturalne oraz poznają świat zapachów i barwników.  Naturalne świece o bogatych zapachach będą nie tylko klimatyczną ozdobą mieszkań, ale również mogą stanowić idealny prezent na zbliżające się Mikołajki!

Natomiast  podczas warsztatów  tworzenia kosmetyków naturalnych uczestnicy poznają sekrety naturalnych źródeł piękna. Nauczą się, w jaki sposób z produktów dostępnych w kuchni lub okolicznych sklepach stworzyć niezwykłe kosmetyki pielęgnacyjne i niebanalne prezenty dla bliskich. Będą mieli również okazję i sposobność do zabawy zapachem i kolorem.

Udział w warsztatach jest bezpłatny! Na zajęcia obowiązują zapisy – (33) 823 46 18. Liczba miejsc ograniczona!!

Warsztaty dofinansowano ze środków Gminy Wadowice.

Wprowadzono: 17 listopada 2023