Wadowickie organizacje pozarządowe w dobie koronawirusa – zaproszenie na spotkanie przez internet

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Aktualności NGO / Wadowickie organizacje pozarządowe w dobie koronawirusa – zaproszenie na spotkanie przez internet

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych z gminy Wadowice do udziału w spotkaniu on-line w czwartek – 21 maja – w godz. 15:00-16:30.

 

Podczas spotkania chcemy porozmawiać o możliwościach współpracy w obecnej sytuacji, w szczególności w zakresie realizacji projektów realizowanych ze środków gminy.

Ważne pytania na spotkanie:

  • Jakie są obecnie realne możliwości realizacji projektów w bezpiecznej formie? Jakie pomysły w tym zakresie mają Organizacje, jakie Gmina?
  • Jakie są formalności związane ze zmianą zakresu projektów?
  • Jakie (inne) potrzeby wynikające z bieżącej sytuacji mają Organizacje? Jakie szczególne potrzeby dostrzegają wśród Mieszkańców? Co można zrobić?
  • Wsparcie inicjatyw mieszkańców i organizacji w dobie koronawirusa – informacja o ofercie MOWES i konkursie dla organizacji na radzenie sobie ze skutkami pandemii.

 

W trakcie spotkania liczymy na rozmowę o bieżącej sytuacji organizacji, będziemy więc Państwa zapraszać do zabierania głosu.

 

Spotkanie odbędzie się przez aplikację Zoom, która umożliwia rozmowę między uczestnikami. Do udziału niezbędny jest komputer, tablet lub telefon z mikrofonem i kamerą, z dostępem do internetu. Na spotkanie należy zgłosić się, wypełniając formularz dostępny pod linkiem tutaj  . Na zgłoszenia czekamy do 20 maja (środa).

 

Przed spotkaniem dostaną Państwo na podany przez Was adres mailowy link umożliwiający udział w spotkaniu. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta, dlatego prosimy się nie obawiać i dołączyć do spotkania.

 

Współorganizatorem spotkania jest Fundacja Biuro Inicjatyw Obywatelskich.

 

ZAPRASZAMY!

Wprowadzono: 13 maja 2020