Zapraszamy Wystawców na Jarmark Wielkanocny !

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji / Zapraszamy Wystawców na Jarmark Wielkanocny !

Trwa nabór Wystawców, którzy chcieliby wziąć udział w naszym tradycyjnym jarmarku poprzedzającym okres wielkanocny! Tradycyjne jadło, wyroby lokalnych rękodzielników czy miody i produkty pszczelarskie z okolicznych pasiek – tak będzie wyglądać II Wadowicki Jarmark Wielkanocny.

Projekt bez tytulu - Zapraszamy Wystawców na Jarmark Wielkanocny !

Planując świąteczne zakupy warto pomyśleć o odwiedzeniu wadowickiego rynku, gdzie na urokliwych stoiskach już od piątku (26 marca) kilkunastu wystawców będzie oferować swoje produkty. Wśród nich z pewnością nie zabraknie okolicznościowego rękodzieła i pysznych regionalnych specjałów. Jarmark potrwa aż do 1 kwietnia, a domki handlowe otwarte będą codziennie w godzinach 10.00 – 17.00.

Zapraszamy chętnych wystawców do wypełnianie kart zgłoszeń.

Jednocześnie prosimy o dokładne zapoznanie się z zasadami naboru. W tegorocznej edycji wydarzenia będą mogli wziąć udział Wystawcy, którzy spełnią wszystkie wymogi określone Regulaminem Jarmarku: prawidłowe wypełnienie karty zgłoszenia, przedstawienie fotografii oferowanych produktów oraz złożenie podpisanej klauzuli informacyjnej RODO.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Komplet niezbędnych dokumentów można otrzymać i wypełnić w Urzędzie Miejskim w Wadowicach (Biuro Obsługi Mieszkańca, p.7) lub pobrać z załączników poniżej.

Organizatorem Jarmarku jest Urząd Miejski w Wadowicach.

Wprowadzono: 18 lutego 2021

Pliki do pobrania:

-