Mandaty w Radach Osiedlowych obsadzone

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Ogólno-Organizacyjny / Mandaty w Radach Osiedlowych obsadzone

Burmistrz Wadowic informuje, iż ze względu na zgłoszenie do poszczególnych Rad Osiedli kandydatów w ilości nie większej niż 15, mandaty zostały obsadzone w sposób następujący:

  1. Rada Osiedla Nr 1:
    1. Brańka Katarzyna
    2. Filek Jadwiga
    3. Gwóźdź Tomasz
    4. Korzeniowski Tomasz
    5. Łazanowski Zbigniew
    6. Skowronek Józef
    7. Targosz Dorota
    8. Tatar Tadeusz
    9. Wasyliszyn Marek
    10. Wójcik Robert
    11. Ziętek Beata
    12. Żmij Józef
  2. Rada Osiedla Nr 2:
    1. Brańka Małgorzata
    2. Flasz Bożena
    3. Haśkiewicz Feliks
    4. Kubera Józef
    5. Malczyk Jerzy
    6. Mamcarczyk Andrzej
    7. Niesyty Rafał
    8. Porzycka-Karasińska Aneta
    9. Pułecki Damian
    10. Stopa Katarzyna
    11. Zemanek Robert
  3. Rada Osiedlaj Nr 3:
    1. Brańka Anna
    2. Chruszcz Anna
    3. Jóźwiak Witold
    4. Kłobuch Zdzisław
    5. Kochman Robert
    6. Młodzik Dagmara
    7. Pietras Maria
    8. Senkiw Maria
    9. Ślizowski Jerzy
  4. Rada Osiedla Nr 4:
  1. Bednarz Stanisław
  2. Górny Tomasz
  3. Kopytyńska Danuta
  4. Meus Stanisław
  5. Musiał Ryszard
  6. Piwowarczyk Piotr
  7. Prokopiuk Piotr
  8. Szczur Rafał
  9. Warchał Marian

5.  Rada Osiedla Nr 5:

  1. Bal Ryszard
  2. Dziedzic Józefa
  3. Ficek Szymon
  4. Kamińska Janina
  5. Kowalski Tomasz
  6. Lorkowska Ewa
  7. Mlak Sebastian
  8. Mlost Marek
  9. Płonka Janusz
  10. Porabik Kazimierz
  11. Suknarowska Elżbieta
  12. Talaga Maria
  13. Wesołowska Jadwiga
  14. Węgrzyn Irena
  15. Żmuda Michał

6.  Rada Osiedla Nr 6:

  1. Biernot Stanisława
  2. Dyrcz Sławomir
  3. Jankoś Danuta
  4. Kołacz Andrzej
  5. Matyjasik Józef
  6. Paśnik Katarzyna
  7. Ryba Zofia
  8. Sordyl Henryka
  9. Westwalewicz Edward
  10. Westwalewicz Stanisław

7.  Rada Osiedla Nr 7:

  1. Danek Bogusław
  2. Dudek Stefan
  3. Jasiński Piotr
  4. Koźbiał Bartłomiej
  5. Książek Wojciech
  6. Malinowski Piotr
  7. Marczyński Oskar
  8. Smagło Leszek
  9. Stroka Mariusz
  10. Tatar Stanisław

8.  Rada Osiedla Nr 8:

  1. Błasiak Łukasz
  2. Ciepły Marek
  3. Goczał Maria
  4. Irzyk Remigiusz
  5. Kopytyńska-Smolik Małgorzata
  6. Korzeniowska Katarzyna
  7. Matusik Janina
  8. Mydlarz Iwona
  9. Noga Krystyna
  10. Nogala Zbigniew
  11. Obrzut Jolanta
  12. Oleksy Stefan
  13. Ornecka Magdalena
  14. Tomczyk Anna
  15. Waszkiewicz Dariusz

Ze względu na zgłoszenie tylko jednego kandydata do Rady Osiedla Nr 9 nowy termin wyborów do tej rady zostanie ogłoszony zgodnie z postanowieniami §11 ust.2 Statutu Osiedla Nr 9.

Terminy pierwszych posiedzeń Rad Osiedli oraz pełna treść Zarządzenia Burmistrza znajduje się w załączniku do pobrania.

Pliki do pobrania:

Wprowadzono: 27 września 2017