Nowa komendant Straży Miejskiej

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Pozostałe wiadomości / Nowa komendant Straży Miejskiej

28 lutego 2018 roku w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Wadowicach odbyła się uroczystość mianowania nowego Komendanta Straży Miejskiej w Wadowicach – Pani Elżbiety Daniel. Nowa Pani Komendant otrzymała z rąk burmistrza gratulacje oraz życzenia owocnej pracy i spełnienia w nowej roli.

O Pani Komendant :  
Mężatka, dwoje dzieci.  Interesuje się : sportem – w szczególności siatkówką, podróżowaniem oraz muzyką.

Przemówienie nowej Pani Komendant Straży Miejskiej :

Przyjmując powierzoną mi funkcję Komendanta Straży Miejskiej w Wadowicach zobowiązuje się  do wykonania i realizowania zadań wynikających z przepisów prawa.

Celem, który sobie postawiłam jest ocieplenie wizerunku Strażnika Miejskiego godnego zaufania, miłego, kompetentnego i służącego pomocą w każdej sytuacji. Strażnik Miejski ma być dla mieszkańców, bliżej nich i z nimi. Chciałabym podkreślić za nakłady finansowe na działalność Straży Miejskiej to dobrze zainwestowane środki, które przyczynią się do lepszej pracy i bardziej wykwalifikowanej kadry. Co za tym idzie zostaną spełnione oczekiwania mieszkańców gminy. Należy nadmienić iż wyżej wymienione cele nie zostaną osiągnięte bez współpracy z instytucjami zajmującymi się bezpieczeństwem na terenie gminy i powiatu oraz z podmiotami i jednostkami organizacyjnymi gminy. Ważnym elementem pracy strażnika jest również edukacja w zakresie ogólnie rozumianego bezpieczeństwa , mowa tu przede wszystkim o prelekcjach w placówkach oświatowych.

Bardzo dziękuję za zaufanie i postaram się zrobić wszystko be efekty mojej pracy były satysfakcjonujące dla władz miasta a przede wszystkim dla mieszkańców.

Elżbieta Daniel

Wprowadzono: 28 lutego 2018