Uczyńmy Wadowice najpiękniejszym miastem Tour de Pologne

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Pozostałe wiadomości / Uczyńmy Wadowice najpiękniejszym miastem Tour de Pologne

Tour de Pologne

Drodzy Mieszkańcy, 14 lipca na pl. Jana Pawła II kolarze przejadą przez lotną premię Tour de Pologne. Włączmy się do konkursu na najpiękniej udekorowane miasto wyścigu.

Już niebawem do naszego miasta zawita barwny peleton Tour de Pologne. To wspaniała kolarska impreza, którą organizuje wicemistrz olimpijski z Moskwy Czesław Lang. Dzięki jego zaangażowaniu nasz narodowy wyścig należy obecnie do kolarskiej ligi mistrzów, czyli prestiżowego cyklu UCI World Tour. Dzięki temu w naszym mieście pojawią się czołowi kolarze świata z najlepszych grup zawodowych.

Tour de Pologne to nie tylko sportowe wydarzenie na najwyższym poziomie, to także społeczny fenomen, który łączy miliony Polaków. To doskonała zachęta do kibicowania polskim kolarzom, którzy w ostatnich latach odgrywają kluczowe role w zawodowym peletonie. Trzymajmy kciuki, aby powiodło się im także w tegorocznym Tour de Pologne.

Tegoroczny Tour de Pologne będzie wyjątkowy dla naszego miasta. Bierzemy bowiem udział w konkursie „Najpiękniejsze miasto Tour de Pologne”. Chcemy pokazać całej Polsce i całemu światu, że potrafimy się zaangażować i zjednoczyć wokół pozytywnej idei, jaką niesie sport i kolarstwo. Zapraszam Was zatem do tego, abyście wzięli udział w konkursie poprzez piękne, barwne, kolorowe, oryginalne, dekoracje Waszych domów, mieszkań, witryn, okien, placów i boisk. Tak, aby nie tylko ugościć kolarzy wspaniałym dopingiem, ale również pokazać najpiękniejsze oblicze naszego miasta.

Regulamin konkursu

Zwiastun wyścigu

Pliki do pobrania:

Wprowadzono: 28 czerwca 2016