VI Wadowicka Gala Pływacka Osób z Niepełnosprawnymi przed nami

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Pozostałe wiadomości / VI Wadowicka Gala Pływacka Osób z Niepełnosprawnymi przed nami

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska i nadziejom osób niepełnosprawnych – w niedzielę, 25 listopada 2018 zostanie zorganizowana integracyjna impreza sportowa pod hasłem: VI Wadowicka Gala Pływacka Osób z Niepełnosprawnościami.

Będzie ona miała charakter otwarty (dla osób z niepełnosprawnościami z całej Małopolski), a jej wojewódzka ranga przyczyni się do skutecznej promocji inicjatyw sportowych dla osób niepełnosprawnych. Liczymy na to, że nasze mistrzostwa, jako impreza cykliczna na trwałe zagości w kalendarzach imprez Małopolan i mediów.

To już VI edycja Gali Pływackiej, która przyciąga ponad 100 młodych pływaków z niepełnosprawnościami. Celem imprezy jest rozwój i popularyzacja aktywności sportowej osób niepełnosprawnych. Zawodnicy mogą sprawdzić się w konkurencjach rozgrywanych na małym basenie oraz basenie sportowym na terenie Krytej Pływalni Delfin w Wadowicach. Zapraszamy do udziału w zawodach osoby z niepełnosprawnościami (w szczególności dzieci), wolontariuszy chętnych pomóc w organizacji przedsięwzięcia oraz wszystkich, którzy chcieliby pomóc zawodnikom w tym szczególnym dniu (media, kibiców).

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Impreza dofinansowana jest również przez: Powiat Wadowicki, Gminę Wadowice oraz Gminę Andrychów.

Organizator:
Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „DAĆ SZANSĘ” w Wadowicach
os.XX-lecia 1, 34-100 Wadowice
tel. (33)873-18-87
kom. 695-727-833

stowarzyszenie@dacszanse.pl

www.dacszanse.pl

Wprowadzono: 26 października 2018