Wkrótce w Wadowicach Targi „Dom i otoczenie”

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Pozostałe wiadomości / Wkrótce w Wadowicach Targi „Dom i otoczenie”

Organizatorzy wydarzenia, Promocja Targi, zapraszają w dniach 02-03.09.2017r. do udziału w Targach „Dom i otoczenie” w Wadowicach.

Tegoroczna edycja odbywać się będzie pod hasłem:  „Czyste powietrze dla Wadowic”.

Swoją ofertę ekologicznych kotłów a także pomp ciepła i paliw przedstawią producenci i dystrybutorzy, którzy będą służyć fachowymi poradami i pomogą wybrać Państwu odpowiednie urządzenia. EKODORADCA z Urzędu Miejskiego w Wadowicach udzieli Państwu informacji o tym, jak starać się o dofinansowania i jakie warunki należy spełnić, aby je otrzymać, natomiast ze strony Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska fachowych porad będzie udzielał Doradca Energetyczny.

Ponadto oferta dociepleń popularną obecnie pianą poliuretanową, bogaty wybór mebli, wysokiej jakości podłóg i elementów wyposażenia wnętrz. Dla tych, którzy chcą wybudować dom  lub zakupić mieszkanie również jest propozycja. Swoją ofertę przedstawi firma Abakon specjalizująca się w budowie domów z keramzytu, a teraz również w technologii  szkieletu drewnianego.

Organizatorzy zapraszają na tragi także miłośników kuchni i wszystkiego, co z nią związane, ponieważ ofertę sprzętu kuchennego w postaci wyciskarek do soków i tłoczarek do oleju zaprezentuje firma LIFEWELLNESS, natomiast firma Skubel zaprezentuje odkurzacz RAINBOW a na koniec  dnia, kiedy już wszystkie prace domowe będą skończone będą można odpocząć na fotelach z masażem, które zaprezentuje firma PRO-WELLNESS. A jeśli chcesz, aby Twój dom stał się „inteligentny” warto zapoznać się z ofertą firmy DOBER z Andrychowa.

W programie również atrakcje dla dzieci w Klubie Kreatywnego Inżyniera FLOJAMO, prezentacja autobusu energetycznego KAPE na Placu Jana Pawła II oraz konkurs dla zwiedzających z cennymi nagrodami.

ZAPRASZAMY, TYLKO 2-3 września Targi „Dom i Otoczenie” w Wadowicach. JUŻ TERAZ ZAREZERWUJ SOBIE CZAS.
PROMOCJA – TARGI WADOWICE

Wydarzenie objęte jest patronatem honorowym Burmistrza Wadowic Mateusza Klinowskiego.

Wprowadzono: 17 sierpnia 2017